Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

11 Şubat 2013
357 kez görüntülendi

Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman? – Shameless 3. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

Shameless dizisinin yeni bölümü, yani Shameless 3. Sezon 5. Bölümü 17 Şubat, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Sins Of My Caretaker” olduğu açıklandı. Ek olarak Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Konusuna Shameless (Utanmaz) hangi kanalda, saat kaçta? ve Shameless 3. Sezon 5. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Shameless dizisinin konu özeti: Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatları anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

Shameless (Türkçe: Utanmaz), 9 Ocak 2011 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan aile temalı Amerikan televizyon dizisi. Türkiye’de e2’de yayınlanan dizi ABD’de en yüksek reytinge ulaşmış ve yayınlandığı ilk haftadan bu yana eleştirmenlerin gözdesi olmuştur.

Shameless 3. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise Showtime dır.

Shameless 3. Sezon 5. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Shameless 3. Sezon Poster

Shameless 3. Sezon 5. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica