Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

18 Mart 2013
805 kez görüntülendi

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman? – Shameless 3. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Shameless dizisinin yeni bölümü, yani Shameless 3. Sezon 10. Bölümü 24 Mart, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “CIVIL WRONGS” olduğu açıklandı. Ek olarak Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Konusuna Shameless (Utanmaz) hangi kanalda, fragmanı, saat kaçta? ve Shameless 3. Sezon 10. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

Shameless dizisinin konu özeti: Chicago’nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir bekar babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatları anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) ise sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman?

Shameless (Türkçe: Utanmaz), 9 Ocak 2011 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan aile temalı Amerikan televizyon dizisi. Türkiye’de e2’de yayınlanan dizi ABD’de en yüksek reytinge ulaşmış ve yayınlandığı ilk haftadan bu yana eleştirmenlerin gözdesi olmuştur.

Shameless 3. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise Showtime dır.

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Shameless 3. Sezon Poster

Shameless 3. Sezon 10. Bölüm yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica