Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Shaft Club Nerede, Nasıl Gidilir?

10 Aralık 2012
926 kez görüntülendi

Shaft Club Nerede – Kadıköy – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Shaft Club Nerede Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Shaft Club‘e nasıl gidilir? Herhangi bir toplu taşıma aracıyla Altıyol’a geldikten sonra Boğa Heykeli’nden Moda istikametine doğru yukarı yürüyün. Sağdaki ilk sokağa, Kırtasiyeci sokağa sapın, 100 metre ileride Shaft Club’a ulaşabilirsiniz. Shaft Club hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Shaft Club hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Shaft Club

Mekan Hakkında Bilgiler;

Shaft Club, 1999’da Caz ve Blues’u Kadıköy yakasında da dinleyicisiyle buluşturmak amacıyla kurulan Shaft, müziğin evrenselliğine ve çoğulluğuna olan inancıyla, sahnesini bugüne kadar bine yakın sanatçı ve grupla paylaşmış, yalnız Caz ve Blues türlerinde değil, 2002’den itibaren başta Rock ve Hardrock olmak üzere diğer birçok dalda da takipçilerine ulaşabilen önemli bir canlı müzik mekânı olmayı başarmıştır. Pazartesi akşamları Open Stage konseptiyle ülkenin hemen her yerinden gelen amatör gruplara sahnesini açan Shaft, diğer günlerde hem sürekli grupları hem de alanında öne çıkan sanatçıların konserleriyle haftanın her günü yerli ve yabancı grupların canlı performanslarına yer vermektedir.

Telefon: 0 533 541 25 14 – 0216 449 05 90 – Teknik bilgi için tonmayster: 0 535 524 87 76
E-posta : [email protected]
Rezervasyon : [email protected]
Web Site: http://www.shaftclub.com

Shaft Club Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Adres : Serasker Cad. Osmancık Sok. No 13B Altıyol-Kadıköy

Herhangi bir toplu taşıma aracıyla Altıyol’a geldikten sonra Boğa Heykeli’nden Moda istikametine doğru yukarı yürüyün. Sağdaki ilk sokağa, Kırtasiyeci sokağa sapın, 100 metre ileride Shaft Club’ı göreceksiniz.

Shaft Club Otopark Bilgileri;

Mekanın yan sokağında 24 saat hizmet veren otopark mevcuttur.

Shaft Club Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica