Sezonun Öne Çıkan 5 Desen Trendi

5 Nisan 2016
109 kez görüntülendi

Genel olarak ele alınacak modellerden biri de sistemsel özelliklerin ve genel işleyişin görülmesidir. Senelik değişen modeller de bazı trendler öne çıkmaktadır. Sezonun öne çıkan 5 desen trendi olarak ele alınacak modellerinden biri de dağılmış boya efekti olarak öne çıkmaktadır. Doğal boya efekti farklı desenleri ve yaygın kullanımı ile beraber sistemsel olarak ta kullanılmaktadır. Etnik ve farklı bir desen trendi olarak kullanılan bu modeller gerekli olan sistemlerle de vermektedir.

lacivert-kadin-ust-giyim

Sezonun öne çıkan 5 desen trendi var iken sistemde bilinmesi gereken başka modeller de vardır. İnce beyaz çizgiler ile beraber kullanılan sistemsel özellikler ve gerekli desteği sağlayan modeller olarak ele alınabilir. Özellikle lacivert tonlarında ki ve yaygın olarak kullanılan modeller ve beyaz çizgilerin yaygın kullanımı bu tür işlemlerinde sürüklenmesinde değer oluşturmaktadır.

lacivert-cizgili-kadin-ust-giyim

Maskülen bir yapıyı ortaya çıkaran bu modeller dekolteli üstler olarak öne çıkmaktadır. Spor ayakkabı ve sistemsel özellikleri ile beraber kullanılmaktadır. Rengarenk şeritler ve gücünü hissettiren koşullarda ki modeller de genel kullanıma uygundur bununla beraber dış giyim ve genel görünüme uygun bu modeller farklı bir bakış açısı da kazandırmaktadır. Giyilmesi daha zor olduğunu düşündüğümüz modeller ortaya çıktığında onlar ile uyumlu bir model olarak ortaya çıkmaktadır.

maskulen-giyim-tarzi

Sezonun öne çıkan 5 desen trendi olarak ele alınacak bir başka modelde puantiye modeli olarak ele alınabilir. Bu modelde genel olarak eski zamanlarda olmasına rağmen geri dönüş göstermekte ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Sistemde bu denli ve yaygın kullanılan modellerin ileri derecede yeniden destek kazanması değerlendiğini ve genel tercih olarak kabul edildiğini göstermektedir.

Sezonun Öne Çıkan 5 Desen Trendi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica