Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Sezonların Vazgeçilmez Trendi !

5 Nisan 2016
97 kez görüntülendi

Sezonun öne çıkan 4 kot trendinden biri yırtık kot modelleridir. Özellikle bu kot modelleri yaygın bir şekilde kullanılan ve gerekli tasarımlar ile beraber özellikle kadınların tercihi olmaktadır. Geleneksel kot modelleri ve yaygın kullanılan çeşitlerine rağmen özellikle son dönemde kullanıma açılan bu modeller genel tasarım ölçütlerini de yansıtmaktadır. Bu sistemlerde gerekli olan tasarım modelleri nasıldır ve gerekli koşullar nasıl oluşturulur belirtilmektedir.

yirtik-kot-modelleri

Bunun dışında sistemde gerekli olan ve tercih edilen kot modelleri yaygın kullanımın tezahürü konumundadırlar. Modacıların yaygın kullanıma teşvik ettiği ve genel direktifler ile beraber sistemsel trendlerin öne çıktığını göz önüne alırsa bilinmelidir ki bu kot modellerinden bazı öne çıkanlara bakmak gerekirse pantolonlar ve ceketlerle beraber uygun düşen kot modelleridir.

kot-elbise-modelleri

Sezonun öne çıkan 4 kot trendi için modellerden bazıları şöyledir. Salopetler özellikle bahar ve yaz aylarının değişmez trendi olarak ele alınmaktadır. Bu sezonda gittikçe önemini arttıracaktır. Bundan başka kot culotte bu modelde farklı tasarımları ve genel desenleri ile beraber yaygın olarak kullanılmaktadır. Sistemde bu denli yaygın kullanılan ve kısa bol paçalı kot modellerinden biri olarak bilinmektedir. Topuklu ayakkabılarda ve spor ayakkabılarında kullanılmaktadır.

kot-pantolon-modelleri

Sezonun öne çıkan 4 kot trendi  olarak Kot üstler, büstiyerler de bu sezon oldukça dikkat çeken ve genel olarak kullanılan modellerdendir.  Özellikle bilinenin aksine genel kullanımı da yaygınlaştırılmıştır. Etek ve şortlar ile beraber giyilmektedir. Üst üste kot trendi ise ceketler ile beraber uygulanan modellerdendir. Kot ve gömlek ile beraber uygun giyilen bu tip kot modelleri de uygun bir şekilde ele alınmaktadır.

Sezonların Vazgeçilmez Trendi ! Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica