Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Şefim Yemek Yarışması Programı Başvuru Formu

19 Temmuz 2013
809 kez görüntülendi

Atv Şefim Yemek Yarısması Logo Resim

ATV, Şefim Yemek Yarışma Programı Başvuru Formu – Şefim Yemek Programına Nasıl Gidilir?

Geçtiğimiz günlerde ATV televizyonu, ekranlarında yayınlanmaya başlayan, sunuculuğunu Açelya Akkoyun‘un yaptığı Şefim Yemek Yarışması programına izleyici, seyirci veya yarışmacı olarak nasıl gidilir? Şefim isimli yeni yemek yarışmasına nasıl katılırım? Başvuru formu nerede? Şefim Yemek Yarışması Mülakat nasıl gibi bütün bu sorularınızın cevabı bu sayfamızda yer alacaktır.

Şefim Yemek Yarışması programı ATV ekranlarından duyuruldu ve hafta içi her gün saat14:00’da yayınlanmaya başladı. Şefim Yemek Programı hakkında bilgileri bu sayfamızdan paylaşmayı düşündüm, umarım yararlı bir bilgi olur, evet konumuza geri dönecek olursak konumuz, Şefim Yemek Yarışması Programına Nasıl Gidilir? evet aşağıda yazdığım gibi gidilir. Şefim Yemek Yarışmasına katılanlar yorum yazmak isterseniz aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

ATV Şefim Yemek Yarışması Programı Başvuru Formu Hakkında Bilgiler

Şefim Yemek Yarışmasının Formatı Nedir?

ŞEFİM’de yarışacak yarışmacı çiftler, 30 dakikalık bir süre içinde mutfaktaki tüm hünerlerini sergileyecek. Yaptıkları yemeklerin lezzetinin yanında, sunum ve temizlik, hijyen de aldıkları puanlamada önemli rol oynayacak.

Atv Şefim Yemek Yarışması Resim

Yemek yapmayı seven, mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan çiftler, bu yarışmada kendilerini gösterme fırsatı bulacaklar. Hobileri onlara başarının kapısını sonuna kadar aralayacak.

Şefim Yarışma Başvuru Formu

Başvuru formu için bilgiler açıklandı, tek yapmanız gereken BURAYA tıklamak ve açılan sayfadan sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak doldurmak. Yarışmaya adaylara şimdiden başarılar dileriz.

Sayfanın Konuları:  Şefim yemek programı mülakat, Şefim yemek programı kimler katılabilir, Şefim yemek programı nasıl katılınır,Şefim yemek programına nasıl gidilir?

Şefim Yemek Yarışması Programı Başvuru Formu Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Kendimce Yemek diyor ki:

    ATV TV DE ŞEFİM PROGRAMINDA YEMEK YAPTIK…. Bu yazıyı okuduğunuz yada okumadığınız için sizi seviyor veyahut sevmiyor olabilirim ama gel bize bazı bazı.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica