Sayyac.com’a Alternatif Sayaçlar

3 Şubat 2010
523 kez görüntülendi

Sayyac.com Yasaklandı ! Alternatif Sayaçlar Aramaktayız. Biraz araştırma ile bulabildiğim altarnetif sayyaclar.

Sayyac.com 2 Şubat 2010  itibari ile Türkiye’den girişi yasaklandı. Açılmasıda Zor Gibi Görülüyor Önceleri extremetracking.com sayaç servisini kullanan web sitesi sahipleri buna alternatif olarak sayyac.com sayaç hizmetini kullanıyorlardı. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından bugün kapatılan sayyac.com alternatifi olarak  yerini tutarmı bilmem ama aşağıda belirttiğimiz sayaç servislerini kullanabilirsiniz.

  1. Onlinewebstats.com : Sayyac.com çok fazla tercih ediliyor fakat benimde her sitemde kullanmış olduğum istatistik servisi onlinewebstats; bence bu işte en iyi servisi veren site diyebilirim. Sayaç özellikleri oldukça detaylı olan bir servis. İsterseniz bu özelliklerin hepsini ziyaretçilerinize kapatabilirsiniz, isterseniz bazı özellikleri ziyaretçilerinize açabilirsiniz. Tamamen bedava ve istatistiklerine güvenilecek bir sayaç.
  2. Trackmyweb.net : Bu sayaç servisi hakkında pek bir bilgiye sahip değilim ama kullananların fikirlerine göre yukardaki sayaçlara iyi bir alternatif olduğunu söyleyebilirim. Onlinewebstats’a göre daha sade özellikleri olan bir sayaç.
  3. Statcounter.com : Yine sayyac.com ve onlinewebstats.com’un servislerine alternatif bir sayaç daha. Çok kaliteli olmasa da, kullanım açısından oldukça rahat ve istatistiklerine güvenebileceğiniz bir sayaç servisi.
  4. Yukardakilere alternatif olarak Hitstats.com ve Sayyac.com’un bir benzeri olan Sayacturka.gen.tr‘yi de tercih edebilirsiniz.
  5. WordPress Kullanıyorsanız  statpress eklentisini tavsiye ederim kasmayan bir eklenti

Sayyac.com a bugün itibari ile girmek isteyenler alttaki uyarı ile karşılaştılar.

Antalya 8. Sulh Ceza Mahkemesi’nin, 20/01/2010 tarih ve 2010/58 nolu KORUMA TEDBİRİ kapsamında bu internet sitesi (sayyac.com) hakkında verdiği karar Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nca uygulanmaktadır.

(The decision no 2010/58 dated 20/01/2010, which is given about this web site (sayyac.com) within the context of protection measure, of Antalya 8. Sulh Ceza Mahkemesi has been implemented by “Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı”.)
http://www.tib.gov.tr | http://www.ihbarweb.org.tr

Sayyac.com mahkeme engeli hakkında Sayyac.com’un açıklaması

Sayın Sayyac.com kullanıcılari,

02.02.2010 – 10.30 itibariyle Sayyac.com mahkeme kararı ile engellenmiştir.
Bu tarihten itibaren Türkiye’den Sayyac.com sitemize giriş yapılamadığı için Türkyie
istatistikleriniz de büyük oranda tutulamamıştır.
Avukatımız konuyla ilgili gerekli işlemleri yapmaktadır.
Bu işlemlerin bir kaç gün alması muhtemeldir.
Size vermiş olduğumuz servisin kesintiye uğramış olmasından dolayı sizlerden özür diliyor,
anlayışınıza sığınıyoruz.

Sayyac.com

Sayyac.com’a Alternatif Sayaçlar Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica