Salon İKSV Nerede, Nasıl Gidilir?

10 Aralık 2012
899 kez görüntülendi

Salon İKSV Nerede – Şişhane – Beyoğlu, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Salon İKSV Nerede Nasıl Gidilir

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Şişhane semtinde bulunan Salon İKSV‘ye nasıl gidilir? Metro ile: Taksim-Şişhane metro hattı ile Şişhane’ye gelinir, Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkışı kullanılır. Tünel ile: Karaköy-Beyoğlu füniküler hattı (Tünel) ile Beyoğlu’na gelinir, Tünel Meydanı’nda Beyoğlu Belediyesi’nin yanında bulunan merdivenlerden Şişhane yönüne inilir, Şişhane metro durağını geçince sağa dönülür. 

Otobüs ile: Taksim-Unkapanı güzergâhında Refik Saydam Caddesi’nden geçen herhangi bir otobüse binilir, Şişhane durağında inilir. Salon İKSV hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Salon İKSV hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Salon İKSV

Mekan Hakkında Bilgiler;

Salon İKSV, Kentin kültür ve sanat yaşamının ana damarlarının ortasında, Galata ve Şişhane mahallelerini birleştiren hat üzerinde taze bir durak oluşturan Salon, izleyicileri farklı sanat alanlarıyla aynı mekânda buluşturuyor. Yaratıcı ve yenilikçi çizgisi mekân özelliklerine de yansıyan Salon, hareketli sahne sistemiyle farklı performans biçimlerine olanak tanıyor. Salon, İstanbul’un kültür ve sanat yaşamına yeni bir alan açıyor.

Telofon: (212) 334 07 00
Salon bilet bilgileri ve Gişe: (212) 334 08 41 (Pazar hariç her gün 10:00 – 18:00 arası)
Salon’la ilgili bilgi için: (212) 334 07 52 (hafta içi 10.00-18.00 arası) ve [email protected]
Web Site: http://www.saloniksv.com

Salon İKSV Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

Sadi Konuralp Cad. No: 5 34433 ŞİŞHANE / İstanbul

Metro: Taksim-Şişhane metro hattı ile Şişhane’ye gelinir, Kasımpaşa yönündeki Refik Saydam Caddesi çıkışı kullanılır.
Tünel: Karaköy-Beyoğlu füniküler hattı (Tünel) ile Beyoğlu’na gelinir, Tünel Meydanı’nda Beyoğlu Belediyesi’nin yanında bulunan merdivenlerden Şişhane yönüne inilir, Şişhane metro durağını geçince sağa dönülür.
Otobüs: Taksim-Unkapanı güzergâhında Refik Saydam Caddesi’nden geçen herhangi bir otobüse binilir, Şişhane durağında inilir.
Özel Araç: Kabataş-Karaköy-Şişhane güzergâhı izlenir, araç Şişhane veya Tepebaşı otoparklarından birine bırakılır.

Salon İKSV Otopark Bilgileri;

Mekan çevresinde bulunan özel otoparkları kullanabilirsiniz.

Salon İKSV Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica