Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Rize Derepazarı Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
896 kez görüntülendi

Rize Derepazarı Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Rize Derepazarı Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Rize Derepazarı Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Rize Derepazarı Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Rize Derepazarı gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Rize Derepazarı Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Rize Derepazarı Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Rize Derepazarı tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Rize Derepazarı haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Rize Derepazarı Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Rize Derepazarı Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Rize Derepazarı Rehberi, önemli telefonlar, Rize Derepazarı haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Rize Derepazarı Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Rize Derepazarı Resmi Kurumları, Rize Derepazarı İle İlgili Bilgi, Rize Derepazarı Tarihi, Rize Derepazarı Rehberi, Rize Derepazarı Haberleri, Rize Derepazarı Fotoğrafları, Rize Derepazarı Gelenekleri, Rize Derepazarı Türküleri, Rize Derepazarı İstatistikleri, Rize Derepazarı Haritası, Rize Derepazarı Nöbetçi Eczaneleri, Rize Derepazarı Köyleri, Rize Derepazarı Ünlüleri, Rize Derepazarı Okulları, Rize Derepazarı Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. etka aslan diyor ki:

    TAYYİP HOME’da istifa şoku! Rize’nin Derepazarı İlçesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Şaban Kalça, istifa etti.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica