Revolution Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

5 Haziran 2013
4.061 kez görüntülendi

Revolution Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak, Başlayacak?

Revolution Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Amerikan NBC kanalında yayınlanan, Ülkemizde ise CNBC-e kanalında yayınlanan Revolution dizisi 2. sezon onayını aldı. NBC’den Jennifer Salke tarafından açıklanan habere göre Revolution Tükçe adı ile devrim dizisi yeni sezonda tekrar karşımıza çıkacak.

Bu haber dizinin takipçilerini sevindirdi fakat Revolution 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi henüz açıklanmadı. NBC kanalı tarafından dizinin yayın tarihi açıklandığı anda bu sayfamızda yer alacaktır.

Kesin olmamakla birlikte Revolution 2. Sezon 1. Bölüm 2014 yılının başlarında çekimlerine başlanacağını ve 2014 sonbaharında başlayacağını tahmin ediyoruz.

Revolution 2. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi kesinleştiği anda bu haber konumuzdan açıklayacağım. İsterseniz e-mail adresinizi yorum olarak sayfa altına bırakın Revolution 2. Sezon kesin başlama tarihi açıklandığında size haber verelim.

Revolution 1. Sezon 20. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Bilmeyenler için Revolution dizisinin konusu:

Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor.  Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak.

(Posterin büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Revolution Posteri

DMCA.com

Yorumlar

  1. ramazan diyor ki:

    Ilginc bir kurgusuyla cok guzel bi dizi…

  2. aysu diyor ki:

    lütfen banada haber verin

Yorum Yaz

Yandex.Metrica