Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Fragmanı

7 Mayıs 2013
327 kez görüntülendi

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Fragmanı Revolution 17. Bölüm Ne Zaman?

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Fragmanı

Revolution dizisinin yeni bölümü, yani Revolution 1. Sezon 17. Bölümü 13 Mayıs, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Longest Day” olduğu açıklandı. Ayrıca Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Fragmanına, Revolution hangi kanalda, saat kaçta? ve Revolution 1. Sezon 17. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi NBC Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise CNBC-e kanalında Pazar günleri 22:00’da yayınlanıyor.

Revolution (Devrim) kısa konusu: Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor. Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak.

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/04/Revolution_Fragmanı.jpg’]http://v5.tinypic.com/9vi3r6.flv[/pro-player]

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm Posteri

Revolution Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Revolution 1. Sezon 17. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica