Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman?

2 Nisan 2013
771 kez görüntülendi

Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman? Revolution 1. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

Revolution dizisinin yeni bölümü, yani Revolution 1. Sezon 13. Bölümü 8 Nisan, 2013 Pazartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “The Song Remains the Same” olduğu açıklandı. Ek olarak Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Konusuna Revolution hangi kanalda, saat kaçta? ve Revolution 1. Sezon 13. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Dizi NBC Kanalında yayınlanıyor. Türkiye’de ise CNBC-e kanalında Pazar günleri 22:00’da yayınlanıyor.

Revolution (Devrim) kısa konusu: Elektriğin var olmadığı bir dünyada ne yapardınız? Lost, Alias ve Person of Interest gibi dizilerle televizyon dünyasının en önemli isimlerinden birine dönüşen J.J. Abrams ile Eric Kripke’nin ortak imzasını taşıyan Revolution, bu sorudan yola çıkıyor. Bilgisayarların, uçakların, telefonların, hatta aydınlatmanın dahi olmadığı, dünyanın sonsuza dek karanlığa gömüldüğü bir gelecekte hayatta kalma mücadelesine girişen insanların öyküsüne odaklanan Revolution, aynı zamanda aile olmanın anlamını da sorgulayacak.

Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı

[pro-player width=’580′ height=’375′ type=’video’ image=’http://www.marmaragundem.org/wp-content/uploads/2013/04/Revolution_Fragmanı.jpg’]http://spoilertv.springboardplatform.com/storage/Spoilertv.com/conversion/697151.mp4[/pro-player]

Revolution 1. Sezon 13. Bölüm Posteri

Revolution Posteri

(büyük hali için posterin üzerine tıklayın.)

Revolution 1. Sezon 13. Bölüm yani dizinin yayınlanacak en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica