Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm Ne Zaman? (FRAGMAN)

11 Mart 2013
917 kez görüntülendi

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm Ne Zaman? – Revenge 2. Sezon Yeni Bölüm Yayın Tarihi

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm

Revenge dizisinin yeni bölümü, yani Revenge 2. Sezon 16. Bölümü 17 Mart, 2013 Pazar günü yayınlanacak. Yeni bölümün adı “Illumination” olduğu açıklandı. Ek olarak Revenge 2. Sezon 16. Bölüm Konusuna Revenge (İntikam) hangi kanalda, saat kaçta? ve Revenge 2. Sezon 16. Bölüm posterine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Revenge dizisinin konu özeti: Amanda Clark (Emily VanCamp), David Clark (James Tapper)’ın çok sevdiği kızıdır. Ama bir gün David Clark en yakınlarının hatta evlenmeyi düşündüğü sevgilisi Victoria Grayson (Madeline Stowe)’ın ona tuzak kurması yüzünden işlemediği bir suçtan terörist damgası yer ve hapse girer. Hapiste bıçaklanarak öldürülür. Bu sırada Amanda sorunlu bir çocukluk ve ergenlik dönemi geçirmiş ve bunların sonucunda ıslahevine girmiştir.Islahevinden çıktığı gün onu karşılayan Nolan Ross(Gabriel Mann) babasının bir arkadaşı olduğunu iddia eder-ayrıca intikamını almasında da ona büyük destek olacaktır- ve ona gerçekleri anlatır.Amanda ıslahevinden çıkınca yıllardır, onu terk ettiğini düşünüp kırgın olduğu babası hakkındaki gerçekleri öğrenir ve babasına dolayısıyla kendisine bunu yapanlardan intikam almayı kafasına koyar. Bu yüzden olayların ilk başladığı yere Hamptons’a geri döner ve babasına ihanet edenlerden birer birer öç almaya başlar.

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı

Revenge (Türkçe: İntikam), ABC tarafından Amerika’da yayınlanan televizyon drama dizisidir. Alexander Dumas’ın Monte Kristo Kontu adlı kitabından esinlenerek oluşturulmuştur. Madeline Stowe ve Emily VanCamp başrolü paylaşıyorlardır. 21 Eylül 2011’de yayınlanmaya başlanmıştır. Amerika’da çarşamba günleri yayınlanmakadır.

Revenge 2. Sezon hangi kanalda yayınlanıyor sorusunun cevabı ise Dizimax Drama HD – Digiturk

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm Posteri

(büyük hali için resmin üzerine tıklayın.)

Revenge 2. Sezon Posteri

Revenge 2. Sezon 16. Bölüm  yani en son bölümü hakkında aklınıza gelen bütün düşünceleri ve yorumları bu sayfamızdan yazabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica