Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Replikas Konseri

23 Mayıs 2012
1.203 kez görüntülendi

Replikas Konseri – Ghetto – Bilet Fiyatı – 25 Mayıs 2012  

Anadolu pop müziğine yeni bir soluk getiren Replikas, Anadolu pop müziğinin öncü isimlerine selam eden yeni albümü ‘Biz Burada Yok İken’ ile Ghetto sahnesinde konser verecek, peki konserin bilet fiyatları ne kadar? konser saati ve Replikas Konserinin yapılacağı Ghetto mekanı bilet fiyatları ve ulaşım,iletişim, oturma planı,kroki bilgileri hakkında detayları her zaman olduğu gibi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İstanbul yeraltı sahnesinin güçlü ve kült topluluğu Replikas, Anadolu pop müziğinin öncü isimlerine selam eden yeni albümü ‘Biz Burada Yok İken’ ile Ghetto sahnesinde. Şehir müziğinin öncü isimlerinden Replikas’ın, 60’lı yıllarda, rock müzik başta olmak üzere, dönemin çağdaş müzik formları ile Anadolu coğrafyasına ait yerel formların birlikteliğinden doğan Anadolu Pop akımını, kendi yorumuyla bugüne taşıdığı ‘Biz Burada Yok İken’ albümü geçtiğimiz ay yayınlandı.

Bu konserde Replikas’ın yorumlarıyla; Erkin Koray, Cem Karaca, Barış Manço, Moğollar, Melih Kibar, Neşet Ertaş, Timur Selçuk, Mazhar Fuat Özkan, Haramiler, Silüetler, Ersen ve Dadaşlar’a saygılarımızı sunacak, Türk pop ve rock müziğinin köklerine ineceğiz.

Replikas – Ghetto Konseri’nin Bilet Fiyatları;

– Tam 34.00 TL
– Öğrenci 24.00 TL

Biletleri http://www.biletix.com/etkinlik/NKG49/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Öğrenci biletleri öğrenci kimliği ile geçerlidir.
– Marmaragundem.org

Mekan Hakkında Bilgiler:

Ghetto Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica