Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Refresh The Venue

13 Kasım 2012
575 kez görüntülendi

Refresh The Venue Nerede – Maslak – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Refresh The Venue

İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Maslak semtinde bulunan Refresh The Venue, Levent – Maslak istikametinde Işık Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulunu geçtikten sonra  ilk sağ takip edilerek 100. Yıl Oto Sanayi Sitesi tabelasından devam edilir. Çiftkurtlar Honda Plaza’nın yanında yer alır. Refresh The Venue hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Refresh The Venue hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Refresh The Venue

Mekan Hakkında Bilgiler;

Refresh The Venue, Gerek fiziksel özellikleri gerekse pozisyonu itibariyle rakipsiz duruşu olan ve 14 dönümlük arazi içerisinde 2.000 metrekare kapalı alanı 5.000 metrekare açık alanı ile Refresh The Venue, Maslak gibi İstanbul’un kalbi olma yolunda hızla gelişen ulaşımı son derece kolay bir lokasyona sahip.

Her konsepte uyum sağlayabilen fonksiyonel yapısı kendine ait otoparkı ile misafirlerini arabalarından indikleri andan itibaren ağırlayan ve bu nedenle çok seçkin etkinlik, davet, parti, konser ve festivaller için tercih edilen Refresh The Venue, Turizm Bakanlığı tarafından kendisine tanınan “Özel Tesis” olmasının tüm avantajlarınıda müşteri ve iş ortaklarıyla paylaşıyor.

Çok amaçlı kullanım imkanı ile kiralanabilir bir mekan olmasının yanı sıra catering, güvenlik, temizlik, dekor, sahne, ses ve ışık hizmetlerinide kapsayan eksiksiz servislerde anahtar teslim projelerin tercih edilmesini ve çok daha ekonomik olarak hayata geçirilmesini mümkün kılıyor.

Refresh The Venue/Open Air, açık (yazlık) alanı ile 10 yıldır İstanbul’da eğlence sektörüne hizmet ediyor. Ayakta 5.000 kişilik kapasitesi, 250 metrekarelik dev sahnesi ve 11 metre tavan yüksekliği ile şüphesiz İstanbul’un sayılı açık hava konser merkezlerinden birisi olma özelliğini taşıyor.

Refresh The Venue Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

100. Yıl Oto Sanayi Sitesi AOS-52 Çömlekci Sokak No: 30, 34396 – MASLAK / İstanbul

Levent – Maslak istikametinde Işık Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nu geçildikten sonra ilk sağ takip edilerek 100. Yıl Oto Sanayi Sitesi tabelasından devam edilir. Mekan, Çiftkurtlar Honda Plaza’nın yanında yer alır.

Refresh The Venue Otopark Bilgileri;

100 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Özel gecelerde, 1000 araçlık alternatif otopark alanı mevcuttur.

Refresh The Venue Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica