Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Real Racing 3 Hileleri

13 Ekim 2013
978 kez görüntülendi

Real Racing 3

 

Real Racing 3 Hileleri – iPhone, iPad, iPod, iOS ve Android Oyunu

Real Racing 3 hileleri hakkında; Arkadaşlar öncelikle belirtmek isterim Real Racing 3 gibi online araba yarışı oyunlarında yani iphone, ipad,ipod, ios ve android oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Real Racing 3 gibi online bir oyunda yapımcının kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz. Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi Real Racing 3 Hile yolu ile sınırsız altın, gold falan kazanamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiğinde hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Real Racing 3 oyununa para harcamadan hile ile sınırsız, gold kazanamazsınız. Ayrıca belirteyim real racing 3 jailbreaksiz hile yani dosya değiştirme yolu ile hile yapmaya çalışırsanız oyununuz %100 bozulacaktır, oynadığınız tüm kariyeriniz silinecektir bilginize.

Real Racing 3 Hileleri

Real Racing 3 Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Real Racing 3 Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Real Racing 3 Hack tool money 9999999 gold, tamir hilesi, sınırsız altın kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza ve telefonlarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yollar ile cihazınıza ve telefonunuza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka telefonunuzu ve cihazınızı güvenilir bir virüs programına taratın. Bu yazımızdan, ücretsiz android virüs programları hakkında bilgi alabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica