Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Ramiz İlker Paşa Video İzle

21 Ocak 2010
876 kez görüntülendi

Ramiz İlker Paşa Çıldırdı Video İzle

En sonunda delirttiler adamı! Büyük Paşamız havacı Ramiz İlker, Taraf Gazetesinin saçma sapan suçmaları karşısında çıldırdı. Habertürk ekranlarında canlı yayına konuk olan ”Ramiz İlker”; Ben hayatımı vermişim orduya, nasıl olurda arkadaşımı vururum öldürürüm dedi.” Ramiz İlker’in susmaması üzerine kanal reklama girmek zorunda kaldı.!

PAŞANIN ÇILDIRDIĞI AN İZLE

TARAF GAZETESİNİN ORDUYA ATTIĞI SUÇLAR KARŞISINDA DA ORDUDAN GELEN RESMİ AÇIKLAMA ŞÖYLE:

http://i.ensonhaber.com/news/211501.jpg

2 – Söz konusu Plan Semineri, Genelkurmay Başkanlığı 2003-2006 yılları Tatbikatlar Programında bulunmaktadır.

3 – Plan Seminerinin gayesi, dış tehdide ilişkin olarak hazırlanan Harekat Planlarını geliştirmek ve ilgili personelin eğitimlerini sağlamaktır.

Plan Semineri, giderek tırmanan bir gerginlik dönemini kapsayan bir senaryo içerisinde uygulanmıştır.

1’inci Ordu Komutanlığı sorumluluk bölgesinde icra edilen bu Plan Seminerinde, Ordu Geri Bölge Emniyeti ve savaş hali, savaşı gerektirecek bir durumun baş göstermesi halinde de uygulanan sıkıyönetim konuları üzerinde de durulmuştur.

4 – Bu Plan Seminerine ilişkin olarak ortaya atılan iddiaları, aklı ve vicdanı olan hiçbir kimsenin kabul etmesi mümkün değildir.

5 – Söz konusu iddiaları ciddiye alarak üzerinde yorumlar yapılmasının ve bilgi kirliliği yaratılmasının; özellikle toplumumuzda tedirginlik yaratmak isteyenlerin amacına hizmet edeceği değerlendirilmektedir.

TARAF GAZETESİNİN TSK’YA ATTIĞI SUÇLAMA İSE ÖZETLE ŞÖYLE: Asker tarafından önce Camiler bombalanacak ortalık karıştırılacak, sonra asker yönetime el koyacak, darbeye direnenler ise stadyumlara toplatılıp etkisiz hale getirilecekti.

DMCA.com

Yorumlar

  1. Komutanım Saygılar diyor ki:

    Komutanım saygılar sunuyorum size canı gönülden katılıyorum az bile yapmışsınız ben olsam bunlara tekme tokat dalmak isterdim.Bu tip iftira atanların kolunu bacağını kırmak isterdim.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica