Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Profilo Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

20 Mart 2013
424 kez görüntülendi

Profilo Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Profilo Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Mecidiyeköy ilçesine bağlı Cemal Sahir caddesi üzerinde bulunan Profilo Alışveriş Merkezi mekanına nasıl gidilirProfilo Alışveriş Merkezi hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Profilo Alışveriş Merkezi veya farklı mekanlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Profilo Alışveriş Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Mekan Hakkında Bilgiler:

Kaliteli Hizmet Anlayışı;1998 yılında 75 bin m2 alanı ile ziyaretçilerine kapılarını açan Profilo Alışveriş Merkezi, bu gün bünyesine kattığı yeni yaşam alanlarıyla 117 bin m2 alana hizmet veriyor. Bu süreç sonucunda konuklarına daha mükemmel ve daha modern bir hizmet vermek önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle sektördeki iddiasını sürdüren Profilo Alışveriş Merkezi; seçkin markaları, sosyal çalışmaları, eğlence ve kültür/sanat hizmetleriyle bir çok ilke imza attı.

Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence. Hepsi Bir Arada; Profilo Alışveriş Merkezi; 209 mağazası, 7 sinema salonu, 20 hatlı bowling ve 16 masalı bilardo salonu, üç tiyatro salonu, 1300 araç kapasiteli otoparkı, 2200 m2 alan üzerine kurulu kapalı yüzme havuzlu sports club ve PAM Çocuk Kulübüyle ziyaretçilerinin hoşça vakit geçirebilmeleri için A’dan Z’ye tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor. Profilo Alışveriş Merkezi’nde yer alan 43 ayrı fast food, cafe ve restoranlarında ise Türk ev yemeklerinden İtalyan, Fransız ve Amerikan mutfağına kadar dünya yemeklerinin doyumsuz lezzetleri bir arada sunuluyor.

Profilo Kültür Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

PAM Çocuklarında Adresi; Profilo Alışveriş Merkezi’nde çocuklara özel etkinlikler haftanın birçok gününe yayılmış durumda. PAM Çocuk Kulübü’nde 6-12 yaş grubu çocuklar için drama dersleri, çocuk tiyatroları, animatörler eşliğinde oyunlar, yarışmalar, yüz boyama etkinlikleriyle çocukların iyi vakit geçirebilmeleri sağlanıyor. Çocuklar için PAM Çocuk Kulübü Üye Kartı adında özel bir kart da hazırlayan Profilo Alışveriş Merkezi, bu karta sahip olan çocuklara, kartın geçerli olduğu mağazalarda özel indirim imkânı ve PAM Çocuk Kulübü üyesi imkânı veriyor.

Ödüllü Alışveriş Merkezi PAM; 1999 yılında AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından özel proje dalında ödüle laik görülen Profilo Alışveriş Merkezi, Mayıs 2000’de ISO 9002 kalite belgelisini aldı. Profilo Alışveriş Merkezi, ayrıca Mart 2002 de yılın Alışveriş Merkezi dalında Tüketiciyle Dost Altın Kalite Ödülü’ne, Nisan 2002 de ise Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) tarafından yenileme dalında Büyük Ödüle laik görülmüştür.

Profilo Alışveriş Merkezi Ulaşım;

Profilo Alışveriş Merkezine ulaşmak için Büyükdere Caddesi üzerindeki Tekel Likör Fabrikası’nın karşısından Cemal Sahir Sokak’tan girip devam ederek mekana ulaşabilirsiniz. En yakın metro durağı Şişli/Mecidiyeköy durağıdır.

Profilo Alışveriş Merkezi’ne ulaşmak için sizleri 5 farklı servis güzergahından servis ile alışveriş merkezine getiriyorlar.


Daha Büyük Görüntüle

Adres : Cemal Sahir Cad. No:33 – Mecidiyeköy / İSTANBUL
Telefon : +90 212 216 44 00
Faks : +90 212 216 44 10
E-Posta : [email protected]
Web: http://www.pam.com.tr
PAM Açılış : 10:00 PAM Kapanış : 22:00

Profilo Alışveriş Merkezi Otopark Bilgileri;

Profilo Alışveriş Merkezine ait 1500 araçlık kapalı otopark bulunmaktadır.

Profilo Alışveriş Merkezi Servis Saatleri Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica