Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Poyrazköy Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

18 Temmuz 2013
1.573 kez görüntülendi

Poyrazköy Halk Plajı Kumsal Resim

Poyrazköy Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Poyraz köyde bulunan Poyrazköy Plajına nasıl gidilir? Poyrazköy Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım ve harita bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Poyrazköy Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Poyrazköy Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

Poyrazköy plajına 2 yoldan ulaşabilirsiniz. Birinci deniz yolu ile plaja ulaşabilirsiniz, Fakat sadece yaz mevsiminde Kadıköy’den plaja giden boğaz gezinti vapuru ile mümkün, İkinci ulaşım yolu ise otobüs veya kendi aracınız ile gidebilirsiniz. Beykoz ilçesini geçtikten sonra Poyrazköy tabelalarını göreceksiniz 18 km yol daha ilerledikten sonra Poyrazköy halk plajına ulaşabilirsiniz. İstanbul içinde bulunmasına rağmen yol biraz uzun sürebiliyor, bunun sebebi ise yolda baya bir virajlı ve tek şeritten oluşan bir yolda gidiyorsunuz.

Son olarak Poyrazköy Plajı ücretli mi diye soracak olursanız, plaja giriş ücreti olarak 5 TL alınıyor.

Poyrazköy Plajına Ulaşım;


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Poyrazköy Plajı

Adresi: Poyrazköy / Beykoz / İstanbul

Poyrazköy Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Poyrazköy Halk Plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, temiz ve yosun bulunmuyor, ama genede yukarıda bulunan resim galerisinden plaj resimlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

DMCA.com

Yorumlar

  1. suna diyor ki:

    internetten baktıgımızda güzel bir yerdir diye düşündük vaktinizi boşa harcayın duş yerleri kabinler çok pis rezalet icinde plaj çöp dolu denizin bir kısmı yosun ve taşlarla dolu ayagimiz parçalandı bayan pedlerini ortalikta görünce o suya giremedik rezalet

  2. metin maden diyor ki:

    Poyraz köy plajına servislerimiz hizmetinizdedir plaj ve servis ucreti20 fldir gruplar halinde bayan kardeşlerimiz kapınızdan alıp akşam kapınıza kadar servislerimiz hizmetinizdedir 053868710** nodan ulaşabilirsiniz

Yorum Yaz

Yandex.Metrica