Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Pokemon Go Da Pokemon Transferi Nasıl Yapılır

26 Temmuz 2016
75 kez görüntülendi

Çıktığı ilk günden beri büyük ilgi ve beğeni gören Pokemon Go Oyunu, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de büyük bir oynayıcı kitlesine sahip. Şu an için sadece Android ve IOS sistemlerine sahip telefonlarına indirebileceğimiz programlarla oynayabileceğimiz oyunun, kısa bir süre sonra App Store ve Google Play Store üzerinden de oynanması bekleniyor.

Pokemon-Go-oyunu

Oyunun büyük ilgi görmesi ve bağımlılık yapması, beraberinde oyunun içerisinde yapılabilecek işlemler hakkında kullanıcıların çok fazla soru sormasına ve cevap beklemesine de neden oluyor. Bunların başında gelen kazanılan pokemonların nasıl transfer edilebileceği sorusunun cevabı oldukça basit, Pokemon Go’ya giriş yapıyoruz, ana ekran üzerinde bulunan pokemona giriş yaparak, transfer yapmak istediğimiz ve işimize yaramadığını düşündüğümüz karakteri seçiyoruz.

Karaktere tıkladığımızda, açılan ekranda pokemonun özelliklerinin yer aldığı sayfa açılıyor, sayfanın en altında yer alan transfer butonuna basıyoruz. Ekrana gelen uyarıda pokemonun profesöre transfer olduğunu ve karşılığında bir şeker kazanıldığını gösteren bir uyarı beliriyor. İstediğimiz pokemonu bu şekilde transfer edebiliyoruz. Bunun yanı sıra Pokemon Go oyunun gelişmeleri arasında, kısa bir süre sonra oyuncular arasında da transfer yapılabileceği bilgisi dolaşıyor. Henüz konu netlik kazanmamış ve açıklama yapılmamış olsa da, bu özelliğin gelmesiyle, oyunun çok daha keyifli hale geleceğini düşünen oyun tutkunları mevcut. Nasıl bir sistem olacağı ve transferin oyuncular arasında nasıl yapılacağı merakla bekleniyor.

Pokemon-Go

Oyunun olumsuz diyebileceğimiz tek yanı, telefonumuzun şarjını kısa sürede bitirmesi, bunun için de yanımızda bir powerbank bulundurmak en doğrusu olacaktır.  Bunun haricinde oynaması son derece keyifli, sanal oyunlarla kıyaslandığında ise çok daha farklı bir oyun. Diğer oyunlara göre oynayıcının sosyal yönünü de güçlendirmesi açısından,  Pokemon Go mutlaka denenmesi gereken bir oyundur.

Pokemon Go Da Pokemon Transferi Nasıl Yapılır Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica