Marmara Gündem - 07 Mart 2020, Cumartesi

Pokemon Go Bilekliği Nedir?

26 Temmuz 2016
140 kez görüntülendi

Pokemon Go, 2016 yılının Temmuz ayında piyasaya sürülen ve uzun süredir hazırlığı yapılan bir oyundur. Android ve iOS özellikli telefonları desteklemekte ve amaç çevredeki Pokemonları yakalamaktır. Bileklik ve telefon sürümleri de olan bu oyun birkaç ülkede resmi olarak piyasa da yer almamaktadır. Google Play ya da App Store da bulunmayan ülkeler için bu oyun internet sitelerinden de indirilebilmektedir.

 

Pokemon Go, gün ve geçen her saniyede ortalama olarak en çok oynanan oyun olmaktadır. Android ve iOS gibi akıllı telefonlarda için uygun olan bu oyun, bazı ülkelerde Google Play ve App Store uygulamalarına resmi olarak eklenmedi. Oyunu oynayabilmek için arama motorlarından Pokemon Go indir ya da download yazarak indirilebilir. Oyunu telefonunuza yükledikten sonra maceralı ve heyecan dolu anlar sizleri bekliyor. Pokemonları avlayabilmek ve toplayabilmek için onların olduğu tüm mekanlara uğramanız gerekmektedir.

pokemon-bileklik

Ne kadar pokemon toplarsanız bu oyun sizin için o kadar serüvenli olacak ve o kadar eğleneceksiniz. Kendi karakterinizle sokakları gezip Pokemonları yakalayıp onlardan koleksiyon oluşturabilirsiniz. Biriktirilen Pokemonlar diğer kişilerin topladıklarıyla savaş yapabiliyor ve ayrıca Pokemonlar karşılıklı takasta kullanılabiliyor. Oyun eksikliklerin giderilmesi için sık sık güncellenmekte ve yenilikler eklenmektedir. Farklı Pokemon karakterleri ile daha fazla mesafe alarak değişik türlerde kartlara sahip olabilirsiniz ve oyunda önemli bir kullanıcı olabilirsiniz. Gezmeden kartlara sahip olmak istiyorsanız bu kartları satın alıp koleksiyonunuza ekleyebilir ve yapılan savaşlara katılabilirsiniz. Daha fazla kart için Poke toplara sahip olmalısınız.

Pokemon-Go-Bilekligi

Pokemon Go, oyun severlerin en tutkulu oyunu olmaya devam ediyor. Pokemonlar olduğu alanlara gidip onları toplayarak savaş yapılabiliyor ve eğlenceli anlar yaşanıyor. Resmi olarak yakında tüm ülkeler için Google Play ve App Store’a eklenecek.

Pokemon Go Bilekliği Nedir? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica