Planetside 2 Hileleri

21 Şubat 2013
1.019 kez görüntülendi

Planetside 2 Hileleri Hakkında 

Planetside 2 Hileleri

Planetside 2 Hileleri; Arkadaşlar baştan belirtmek isterim Planetside 2 gibi online MMOFPS oyunlarında yani devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs gözünden oynanan oyunlarda hile arayan siz değerli oyun sever ziyaretçilerimize uyarmak isterim bu tamamen bir zaman kaybıdır boş bir uğraştır çünkü, Planetside 2  gibi online bir oyunda yapımcının (SONY) kendi hile koymadıktan sonra ( yapımcı şirket para kazandığına göre hile koymayacaktır ) hile olmaz.
Sadece bug olabilir ki bu buglarda öyle sandığınız gibi 2013 Planetside 2  Hile yolu ile seven cash, sertifika kazanamaz yada bütün ekipmanları, silahları açamazsınız. Bu bugları yapımcı firma  fark ettiği anda hemen kapatır. Sürekli güncelleme geldiğine göre Planetside 2 oyununa para harcamadan hile ile oyun parası seven cash, sertifika ve oyun itemleri kazanamazsınız.

Planetside 2 Hileleri

Planetside 2 Hileleri Hakkında Önemli Uyarı

Planetside 2 Hileleri Hakkında: Ayrıca çok önemli bir bilgi bazı video sitelerine Planetside 2 Hack tool cheats 9999999 seven cash ,sertifika hile , hack generator,cheats, hacks, aimbot para kazanma programsız hileler gibi videolar yükleyerek indirme linkleri koyuyorlar bunlara sakın kanıp paylaştıkları dosyaları bilgisayarınıza indirmeyin bir çok virüs, trojen ve keylogerlar bu yolla bilgisayarınıza bulaşıyor.

Eğer bu tarz sitelerden dosya indirdiyseniz tıklamadan hemen silin eğer dosya yükleyip download ettiyseniz mutlaka bilgisayarınızı güvenilir bir virüs programına taratın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica