Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Pinhani Konseri

20 Aralık 2011
728 kez görüntülendi

Pinhani Konseri – Ooze Venue – İzmir – 23 Aralık  2011 – Bilet Fiyatı

Ülkemizin farklı tarz ve sevilen melodik yapısı ile diğer gruplarından ayrı tutulan birisi olan Pinhani 23 Aralık Cuma günü saat 23:00’da Ooze Venu’de Konser verecek peki konserin bilet fiyatları ne kadar? konser saati ve Pinhani Konserinin yapılacağı Ooze Venue mekanı bilet fiyatları ve ulaşım,iletişim, oturma planı,kroki bilgileri hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.Farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer gruplardan sıyrılıp bugünün ve yarının en önemli rock topluluklarından biri olan Pinhani, Ooze Venue sahnesinden seslenmeye devam ediyor.

Pinhani 2003 yılında iki kuzen Sinan Kaynakçı ve Zeynep Eylül Üçer tarafından kuruldu. marmaragundem.org İki kuzen kaydettikleri demoyu Akın Eldes’e dinletti ve böylece albüm serüvenleri başladı. 2006’nın nisan ayında ilk albümleri ‘İnandığın Masallar’ yayınlandı. Albümde gitarları Akın Eldes, davulları Cem Aksel çaldı. 2006’da gruba davulcu Hami Ünlü katıldı. Akın Eldes ve Cem Aksel’in yanı sıra Ceyhun Kaya, Selim Aydın gibi birçok müzisyen konserlerde gruba eşlik ediyor.

Pinhani – Ooze Venue Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Ayakta – 28.50 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MKO34/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

– Etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği müşterileri bilet parasını iade etmek koşuluyla mekana almama hakkına sahiptir.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Kapı açılış saati 20:00
– Konser 23:00
– Marmaragundem.org

Mekan Hakkında Bilgiler:

Ooze Venue, İzmir  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica