Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Photofunia.com, Site Tanıtımı

4 Kasım 2011
1.370 kez görüntülendi

Photofunia.com, Fotoğraf Yükle, Eğlenceli Fotoğraflar Yap (Site Tanıtımı)

photofunia benzer siteler,photofunia bedava indir,photofunia benzeri,photofunia bebek,photofunia baby,photofunia benzeri siteler,photofunia benzer sayfalar,photofunia benzer programlar

Şimdi siz değerli ziyaretçilerimize tanıtacağım sitenin adı PhotoFunia.com peki bu site ne işe yarar? PhotoFunia yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınıza ve resimlerine efektler katabileceğiniz mükemmel bir site.

PhotoFunia.com üzerinden kendi kişisel fotoğraflarınızı yükleyerek, yüzlerce hazır efektlerin içinden kendinize uyan hoşunuza giden bir tanesini seçerek, çok kısa sürede kişisel fotoğrafınızı sanki photoshop kullanmışsınız gibi eğlenceli bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca PhotoFunia.com’un bize en büyük faydası türkçe hizmet veriyor olması  tr.photofunia.com üzerinden türkçe olarak resimlerinizi ve fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir efekt verebilirsiniz.

PhotoFunia ile Yapılmış Bazı Fotoğraf Çalışmaları:

PhotoFunia Fotoğraf Efektleri

photofunia türkçe,photofunia indir,photofunia fotoğrafları yükle eğlenceli resimler yap,photofunia türkçe indir,foto funia,photofunia benzer siteler,photofunia,fotofunia yap

Photofunia.com, Site Tanıtımı Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. okan diyor ki:

    okan

Yorum Yaz

Yandex.Metrica