Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Pes 2014 Çalımlar ve Hareketler Nasıl Yapılır ?

25 Eylül 2013
2.693 kez görüntülendi

Pes 2014 Çalımlar ve Hareketler Nasıl Yapılır ?

Bildiğiniz gibi Pes 2014 çıktı ve oyunun grafikleri olsun arayüzü olsun tamamen değişti. Bu değişimle birlikte top kontrolü, çalımlar ve hareketlerle birlikte oynanışta tamamen değişti yeni pes 2014 oyununa nasıl alışacağım hareketleri, çalımları ve top kontrolünü nasıl yapacağım diye merak ediyor ve bu konuda araştırmalar yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Baştan belirteyim oyuna tamamen hakim olmak hareketleri ve çalımları yapmak istiyor pes 2014 den oynarken zevk almak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka analoğu olan bir gamepad temin edin çünkü pes 2014 de analog çok önem kazandı bütün çalım hareketleri ve omuz omuza mücadeleler anolog yardımı ile yapılıyor. Pes 2014 kol ayarlarını burada anlattığımız şekilde ayarlayabilirsiniz.

Pes 2014 Performans Antrenmanı

Pes 2014 performans antremanı resim

Daha sonra oyunun acemiliğinden kurtulmak için pes 2014 performans antrenmanı bölümünü mutlaka oynayın ve bütün aşamaları tamamlamaya özen gösterin.

Yukarıda anlattıklarımı yaptığınız taktirde pes 2014‘ün top kontrolüne ve çalım hareketlerine alışacaksınız bütün olay gamepad sağ analoğu kullanmakta bitiyor çünkü top sürme ve otomatik çalım analog ile yapılıyor.

Pes 2014 Top Kontrolü ve Çalım
pes 2014 top kontrolu calim resim

LS (sol analog) ve RS (sağ analog) kollarını kullanarak çok çeşitli şaşırtmacalar yapabilir ve çalımlar atabilirsiniz. Çalım atmak için RS kolunu kullanırsanız, hamlenizi yaptıktan sonra LS kolunu topu taşımak istediğiniz yöne doğru ittirmeniz gerekir. Otomatik çalım ile markajlardan kurtulabilirsiniz.

Pes 2014 Çalımlar ve Hareketler Nasıl Yapılır ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    Keşke analoglu alsaymışsınız bu arada bayanların pes oynadığını duymak güzel :)

  2. sezen diyor ki:

    off yaa şimdi anolog için yeni kolmu alacağız daha yeni gamepad almıştım ama anoloğu yok :S

Yorum Yaz

Yandex.Metrica