Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Özgün yazı platformu!

27 Haziran 2010
501 kez görüntülendi

Sadece özgün yazılar okumak istermisiniz? İnternet ortamında okadar kopya içerik varki. Bir konunun aynısını onlarca sitede görmek mümkün. Ancak, sizler için kendi düşüncelerini, birikimlerini, bilgilerini paylaşan bir grup hancı sloganıyla yürüyen bir arkadaş ortamını sizlere açıklayacağız. Özgün yazılarla sitelerini dolduran bir site.  Tamamen özgün içerik olarak eklenen konuları arkadaşlarına paylaşan bir grup yazar, farklı slogan ve farklı yürüyüş stiliyle internet ortamına adım atmışlardır.

Site içerisinde pek kategori olmasada, yeni yenilikleri, kendi düşünceleriyle birleştirerek güzel bir makale çıkartmak istiyorlar. Her kategoride ayrı bir uzmanla yürümeye başlayan ortamda, bana göre en önemli bölüm; islami bilgiler bölümüdür. Çok akıcı bir konu stili olan kategoride, Yazar bir din öğretmenidir.

Son olarak sağlık hakkında bilgi edinmek isterseniz, farklı bir yoldan anlatım, anlayabileceğiniz bir şekilde detaylarına girerek ve irdeleyerek sizlere sunuluyor.

Site hakkında daha bahsetmediğimiz; Bilmedikleriniz, Gülmeyi unutanlar, Dedikodu köşesi, Şiir köşemiz ve Teknoloji bölümü adında kategoriler vardır. Siteyi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica