Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Özge Fışkın, Beyoğlu Hayal Kahvesi Konseri

10 Eylül 2012
972 kez görüntülendi

Özge Fışkın, Beyoğlu Hayal Kahvesi Konseri – Bilet Fiyatı – 12 Eylül 2012

Özge Fışkın Resimleri

Yine yeniden Özge Fışkın, Beyoğlu Hayal Kahvesinde konser verecek peki Özge Fışkın kimdir kısaca tanıyalım ve konser hakkında siz değerli ziyaretçilerimize bilgiler verelim. Müzik yolculuğuna üniversite yıllarında kurduğu farklı müzik gruplarıyla başlayan, Verdiği başarılı konserler ile adından söz ettiren başarılı şarkıcı Özge Fışkın Konseri ne zaman? Özge Fışkın Konseri nerede ve bilet fiyatları ne kadar?

Özge Fışkın Konserinin mekanı neresi? konser hakkındaki bütün sorularınızın cevabı, Beyoğlu Hayal Kahvesi ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında yer almaktadır.Özge Fışkın, müzik yolculuğuna üniversite yıllarında kurduğu farklı müzik gruplarıyla başladı. Bu gruplar içinde en uzun soluklu olanı Ankara’da kurduğu Fender Blenders adlı grup oldu.

2003′te Eurovision şarkı yarışmasında Sertab Erener’in birincilik kazandığı ekipte dansçı ve geri vokal olarak Türkiye’yi temsil etti.

2007′de Kilitler adlı ilk solo albümünü çıkardı ve solo kariyerine pek çok konserle devam etti. İkinci albümü Bir Avuç Fotoğraf 2012′nin ilk yarısında müzikseverlerle buluşuyor. Prodüktörlüğünü Demir Demirkan ve Sertab Erener’in üstlendiği albümün çıkış şarkısı, albümle aynı adı taşıyan “Bir Avuç Fotoğraf”.

Özge Fışkın Konseri’nin Bilet Fiyatları;

1. Kategori – 28.50 TL

Biletleri Buradan online olarak biletix internet adresinden temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler.

– Konser Başlangıç 00:30
– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Bilet fiyatına 1 yerli içecek dahildir.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
– marmaragundem.org

Mekan Hakkında Bilgiler:

Beyoğlu Hayal Kahvesi  Nerede?, Adres, Ulaşım,Oturma Planı ve Harita Bilgileri İçin Tıklayın.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica