Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
1.337 kez görüntülendi

Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Özel Ege Sağlık Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Özel Ege Sağlık Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

Telefon: 0 (232) 463 7700
Web: http://www.egesaglik.com.tr
Adres: Mimar Sinan Mh., 1399. Sokak 25, Izmir, Türkiye

Bu Web Sayfası Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Özel Ege Sağlık Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Özel Ege Sağlık Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Özel Ege Sağlık Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

Özel Ege Sağlık Hastanesi Randevu Alma Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. Marmara Haber diyor ki:

    hastene resmi site adresi yukarıda belirtilmiştir. geçmiş olsun

  2. alara r kurt diyor ki:

    çocukdoktoru gülben sözen

Yorum Yaz

Yandex.Metrica