Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Özel Altınordu Hastanesi Randevu Alma

18 Aralık 2009
889 kez görüntülendi

Özel Altınordu Hastanesi Randevu Alma

Bu Web Sayfası Özel Altınordu Hastanesi Online Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır.

Özel Altınordu Hastanesi İnternet’den Online Randevu Alabilmek İçin Yazının Devamındaki Adımları Takip Edin Lütfen.

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir.Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Özel Altınordu Hastanesi Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır.Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir.
Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir. Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr

Bu Web Sayfası Özel Altınordu Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Özel Altınordu Hastanesi İnternet den Online Randevu Almak İçin Özel Altınordu Hastanesi İnternet Sitesini Ziyaret Edin Lütfen.

Özel Altınordu Hastanesi İnternet Site Adresi için Sitemizin Üst Bölümünde Bulunan Arama Formundan Yararlanabilirsiniz.

Özel Altınordu Hastanesi Randevu Alma ve Randevu Sistemi Hakkında Eksik veya Yanlış Bilgi Varsa Lütfen Yorum Bölümümüz den Bizi Bilgilendirin Düzeltelim.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica