Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ozan Arif Canlı Yayında Ağır Sözler

22 Haziran 2011
829 kez görüntülendi

Ozan Arif Canlı Yayında Ağır Sözler

Ülkücü camianın Ozan Arif’i Milliyetçi Hareket Partisi lideri Sayın Devlet Bahçeli ve ekibi için canlı yayında çok ağır sözler söyledi. Aşağıda bulunan videoda Ozan Arif’in bütün bu konuşmaları izleyebilirsiniz.

Ozan Arif’in bu ağır sözleri için, bakalım MHP lideri Bahçeliden nasıl bir karşılık gelecek ilerleyen günlerde bekleyip göreceğiz.

Sizce Devlet Bahçeli istifa etmelimi ? yorum bölümümüzden fikirlerinizi dile getirebilirsiniz.

Müzisyen ve Halk Adamı Ozan Arif’in canlı yayında MHP lideri Devlet Bahçeli ve kaset skandallarına adı karışan MHP’lileri ağır çok sözlerle eleştirdi ve MHP tabanını isyana çağırdı.

Gazeteci Ahmet Hakan’ın sunduğu ve CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge programına canlı yayın konuğu olan Ozan Arif bakın neler söyledi.

OZAN ARİF; “Kurultayı bile beklemeden gitmesi gereken bir zat var MHP’nin başında şu an. Şu kadar milletvekili kaybetmeşiz, şu kadar rey kaybetmişiz çıt çıkmıyor. Zaten muhteremin cemalini kimse görmedi. Annesi kadir gecesi doğurmuş. Yüzde 18 oy alınca keramet saydı.

Komplodur… Şudur budur… Tabi ki komplodur. Peki bu kepaziliğe düçar olmuş, bu rezilliğin içinde bulunmuş, beyefendinin sağına soluna bardak gibi dizdiği bu zevat yol arkadaşları mı, arkadaşları…

Şimdi soruyorum eliniz bir şerefsizlik yapıyorsa, ayağınız bir şerefsizlik yapıyorsa, şimdi el ayak suçlu demek mi bir çıkar yoldur, yoksa suçu beyinde mi aramak gerekir. Bu kepazelikten başka türlü bu hareketin arınması mümkün değildir. Bu takımla bu ekiple güzel günler görmemiz mümkün değil. Ben ağlama duvarına döndüm… Ben tabandan tavana bu işin düzeleceğine inanmıyorum. Ben tabanı isyana çağırıyorum. Böyle bu işi halletmemiz mümkün değil.”

Ozan Arif: Bahçeli’nin Yol Arkadaşları Şerefsiz Çıktı – Video

Ozan Arif Canlı Yayında Ağır Sözler Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica