Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Otobüs Yarışması Başvuru Forumu Kanal D

19 Kasım 2009
706 kez görüntülendi

Çok Yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan Otobüs Yarışması Programına Katılmak İçin Aşşağıdaki Açıklamarı Lütfen Okuyun Ben Şimdiden başvurumu yaptım geç kalmadan bence sizde başvurunuzu yapın otobüs yarışmasına başvuru yapan arkadaşlar ile burada sohbet edebiliriz sohbet için yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.

Bu otobüste siz de yer almak ister misiniz?

Şık ve konforlu otobüsümüz 7 çiftten oluşan 14 yolcusunu birbirinden güzel yerlere götürecek. Yolda, şarkılar söylenecek sohbetler edilecek. Güzel yerlerde durulup yemekler yenilecek, yörede yapılabilecek ilginç aktivitelere katılınacak. Geceleri, gidilen yerlerin en iyi otellerinde kalınacak. Bu rüya tatile kimin devam edebileceğine ve kimin evine dönmek zorunda kalacağına, her gün yapılan oylamanın sonucunda otobüstekiler karar verecek. Ekran başında izleyiciler de bu yolculuğun her anını takip ederek bu muhteşem tatile katılmış olacaklar.


Bu tatile çıkacak çiftler, eş, kardeş, her türlü akraba, arkadaş, komşu, iş arkadaşı, veya uzun bir yolculuğa beraber çıkmak isteyen, her türlü çift olabilir. Yolculuğa katılacakların, uzun yolculukları sevmesi, yeni dostluklar kurmak isteyen sıcak insanlar olmasını bekliyoruz. Yolcuların zaman problemi de olmaması gerekli, tatil günlerce hatta haftalarca sürebilir. Otobüsten bir çift ayrıldığında her an sizi arayabilir ve yola sizinle devam etmeye davet edebiliriz.

Başvuru formunu gönderdiğinizde kuralları ve akatılım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız, bunun için katılım formunu doldurmadan önce kuralları ve katılım şartlarını mutlaka okuyunuz.

Katılım formu için tıklayın…

http://www.otobus.biz/katilimformu.php

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica