Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ordu Perşembe Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
943 kez görüntülendi

Ordu Perşembe Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Perşembe Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Perşembe Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Perşembe Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Perşembe gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Perşembe Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Perşembe Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Perşembe tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Perşembe haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Perşembe Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Perşembe Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Perşembe Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Perşembe haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Perşembe Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Perşembe Resmi Kurumları, Ordu Perşembe İle İlgili Bilgi, Ordu Perşembe Tarihi, Ordu Perşembe Rehberi, Ordu Perşembe Haberleri, Ordu Perşembe Fotoğrafları, Ordu Perşembe Gelenekleri, Ordu Perşembe Türküleri, Ordu Perşembe İstatistikleri, Ordu Perşembe Haritası, Ordu Perşembe Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Perşembe Köyleri, Ordu Perşembe Ünlüleri, Ordu Perşembe Okulları, Ordu Perşembe Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica