Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ordu Mesudiye Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
689 kez görüntülendi

Ordu Mesudiye Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Mesudiye Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Mesudiye Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Mesudiye Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Mesudiye gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Mesudiye Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Mesudiye Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Mesudiye tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Mesudiye haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Mesudiye Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Mesudiye Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Mesudiye Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Mesudiye haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Mesudiye Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Mesudiye Resmi Kurumları, Ordu Mesudiye İle İlgili Bilgi, Ordu Mesudiye Tarihi, Ordu Mesudiye Rehberi, Ordu Mesudiye Haberleri, Ordu Mesudiye Fotoğrafları, Ordu Mesudiye Gelenekleri, Ordu Mesudiye Türküleri, Ordu Mesudiye İstatistikleri, Ordu Mesudiye Haritası, Ordu Mesudiye Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Mesudiye Köyleri, Ordu Mesudiye Ünlüleri, Ordu Mesudiye Okulları, Ordu Mesudiye Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica