Marmara Gündem - 10 Aralık 2016, Cumartesi

Ordu Kabataş Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
1.148 kez görüntülendi

Ordu Kabataş Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Kabataş Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Kabataş Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Kabataş Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Kabataş gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Kabataş Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Kabataş Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Kabataş tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Kabataş haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Kabataş Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Kabataş Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Kabataş Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Kabataş haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Kabataş Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Kabataş Resmi Kurumları, Ordu Kabataş İle İlgili Bilgi, Ordu Kabataş Tarihi, Ordu Kabataş Rehberi, Ordu Kabataş Haberleri, Ordu Kabataş Fotoğrafları, Ordu Kabataş Gelenekleri, Ordu Kabataş Türküleri, Ordu Kabataş İstatistikleri, Ordu Kabataş Haritası, Ordu Kabataş Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Kabataş Köyleri, Ordu Kabataş Ünlüleri, Ordu Kabataş Okulları, Ordu Kabataş Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. HaberMerkez.Net diyor ki:

    Selden zarar gören Ordu’nun Kabataş ilçesinde su itfaiye ekiplerince taşınıyor –

Yorum Yaz

Yandex.Metrica