Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
924 kez görüntülendi

Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Gürgentepe Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Gürgentepe gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Gürgentepe tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Gürgentepe haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Gürgentepe Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Gürgentepe Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Gürgentepe Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Gürgentepe haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Gürgentepe Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Gürgentepe Resmi Kurumları, Ordu Gürgentepe İle İlgili Bilgi, Ordu Gürgentepe Tarihi, Ordu Gürgentepe Rehberi, Ordu Gürgentepe Haberleri, Ordu Gürgentepe Fotoğrafları, Ordu Gürgentepe Gelenekleri, Ordu Gürgentepe Türküleri, Ordu Gürgentepe İstatistikleri, Ordu Gürgentepe Haritası, Ordu Gürgentepe Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Gürgentepe Köyleri, Ordu Gürgentepe Ünlüleri, Ordu Gürgentepe Okulları, Ordu Gürgentepe Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

  1. salih durmaz diyor ki:

    Sayın kaymakamım.. bahtiyarlar köyünde 23 hanenin yaralandığı ve yolun sonunda 5 hane bulunmaktadır.yolumuzun dar ve bakımsız olduğundan araç inememektedir.5yıldır grader bile inmemiştir.yardımlarınızı bekliyoruz.Saygılarımla..

Yorum Yaz

Yandex.Metrica