Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ordu Gölköy Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
987 kez görüntülendi

Ordu Gölköy Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Gölköy Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Gölköy Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Gölköy Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Gölköy gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Gölköy Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Gölköy Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Gölköy tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Gölköy haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Gölköy Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Gölköy Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Gölköy Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Gölköy haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Gölköy Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Gölköy Resmi Kurumları, Ordu Gölköy İle İlgili Bilgi, Ordu Gölköy Tarihi, Ordu Gölköy Rehberi, Ordu Gölköy Haberleri, Ordu Gölköy Fotoğrafları, Ordu Gölköy Gelenekleri, Ordu Gölköy Türküleri, Ordu Gölköy İstatistikleri, Ordu Gölköy Haritası, Ordu Gölköy Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Gölköy Köyleri, Ordu Gölköy Ünlüleri, Ordu Gölköy Okulları, Ordu Gölköy Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica