Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı

19 Aralık 2009
706 kez görüntülendi

Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı

Bu Web Sayfası Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı İnternet Sitesi Hakkında Bilgi Vermek İçin Hazırlanmıştır. Yazının Devamında Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı Hakkında Bütün Bilgilere Detaylı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Ordu Çatalpınar Kaymakamlığının çalışmalarını beğeniyormusunuz? , Bu Kaymakamlığın artıları eksileri neler? Ordu Çatalpınar gelişimi için neler yapılabilir?

Daha iyi bir Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı için söz sizde. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı nın resmi internet sitesinde, kaymakamlık ile ilgili online işlemleri, Ordu Çatalpınar tarihini, ilçenin tanıtımını bulabilirsiniz. Ordu Çatalpınar haritasına, gezilecek ve görülecek yerlerine, gelenek ve göreneklerine, kültür yaşamına, resmi devlet kurumlarına, okullarına ve sağlık birimlerine ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ordu Çatalpınar Kaymakamı, nüfusu, hava durumu, sporu, kültür ve sanat etkinlikleri konusunda bilgi alabilir, Ordu Çatalpınar Resim Galerisini gezebilirsiniz. Sitede, Ordu Çatalpınar Rehberi, önemli telefonlar, Ordu Çatalpınar haberleri ve nöbetçi eczaneler de bulunuyor. Bütün Bu Hizmetlere Kaymakamlığınızın İnternet Sitesinden Ulaşabilirsiniz.


Sayfanın konuları: Ordu Çatalpınar Kaymakamlığı Resmi Sitesi, Ordu Çatalpınar Resmi Kurumları, Ordu Çatalpınar İle İlgili Bilgi, Ordu Çatalpınar Tarihi, Ordu Çatalpınar Rehberi, Ordu Çatalpınar Haberleri, Ordu Çatalpınar Fotoğrafları, Ordu Çatalpınar Gelenekleri, Ordu Çatalpınar Türküleri, Ordu Çatalpınar İstatistikleri, Ordu Çatalpınar Haritası, Ordu Çatalpınar Nöbetçi Eczaneleri, Ordu Çatalpınar Köyleri, Ordu Çatalpınar Ünlüleri, Ordu Çatalpınar Okulları, Ordu Çatalpınar Sağlık Kuruluşları.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica