Ora Arena – Bayrampaşa – İstanbul

26 Ekim 2011
1.741 kez görüntülendi

Ora Arena Nerede?  Adres, Ulaşım, Kroki ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde bulunan Ora Arena hakkında adres, ulaşım, kroki,harita, oturma planı ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ora Arena hakkında yorum ve görüşlerinizi bu sayfadan yazabilirsiniz.

Ora Arena Hakkında Bilgiler;

Türkiye’nin ilk çok amaçlı canlı gösteri merkezi Ora Arena; outlet alışveriş merkezi, temalı park, kongre merkezi,  Crowne Plaza Istanbul – Ora ve Holiday Inn Express Istanbul – Ora otelleri gibi birbirinden farklı fonksiyonların aynı mimari anlatımda birleştiği Ora kompleksinin içerisinde konumlanmıştır. 6300 kişilik kapasitesiye sahip Ora Arena,  esnek oturma düzeni sayesinde müzikal ve teatral aile eğlenceleri, yerel, ulusal ve uluslararası konserler, çok çeşitli spor aktiviteleri gibi geniş bir yelpazede, ilgi çekici etkinliklerin sahne almasına olanak sağlıyor.

Arena; teknik alt yapısı, modern ve benzersiz sahne arkası olanaklarının yanında bünyesindeki eğitimli kadrosu ile sahne önü hizmetlerinde de ziyaretçilerine her etkinlikte üst seviye ağırlama standardı vaad ediyor. Özel konuklarına, locaları, lounge alanları, VIP koltukları ve gurme ikramları ile ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor.

Ulaşım, Toplu Taşıma;

Bayrampaşa’da Otogar, Carrefour ve Bauhaus’un yanında, E-5 ve TEM bağlantı yollarının hafif tramvay hattı ile kesiştiği yerde konumlanan Ora, Atatürk Havalimanı’na 15, şehir merkezine ise 20 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Kompleks, Otogar metro istasyonuna yürüme mesafesindedir.

 

Adres: Altıntepsi Mah. Ferhatpaşa Çiftliği Mevkii, Çİftlik Cad.  – BAYRAMPAŞA / İstanbul

Otopark Bilgileri;

Mekana ait 3000 araçlık ücretsiz kapalı otopark bulunmaktadır.

Mekanın Oturma Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Ora Arena – Bayrampaşa – İstanbul Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica