Marmara Gündem - 09 Mart 2020, Pazartesi

Once Upon A Time 6. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

6 Mayıs 2016
48 kez görüntülendi

Once Upon A Time 6. Sezon Ne Zaman

5.sezonu yayınlanan Once Upon a Time Edward Kitsis ve Adam Horowitz tarafından yaratılan bir dizidir. Jennifer Morrison, Lana Parrilla, Ginnifer Goodwin gibi oyuncuları bünyesinde barındıran dizi izleyici yayınlandığı her sezonuyla izleyicisinden tam not almayı sürdürüyor. Kemik bir izleyici kitlesine sahip olan dizi henüz 5. Sezonun çekimleri sürerken 6. Sezon onayını aldı. İzleyiciye fantastik dizi izlemenin keyfini bol bol sunan dizi masallardan derlenen konusuyla oldukça ilgi çekici dizilerden bir tanesi olduğunu Once Upon a Time Wonderland versiyonunun yayınlanmaya başlamasıyla da gösterdi.

once-upon-a-time (1)

Once Upon a Time dizisi her sezonunda başka konulara geçiş yapsa da genel itibariyle bugüne kadar bildiğimiz bütün masalların günümüzdeki hali nasıl olurdu sorusunun cevabını veriyor. Biribirinin içine geçmiş masal karakterleri dizinin yapımcıları tarafından aslında gerçek hikaye böyle denilrek anlatılıyorlar. Emma Swan’ın hikayesi üzerinden başlayan dizi, yetiştirme yurdunda büyümüş masallara hiç inanmayan hayatın gerçekleriyle yoğrulmuş bir kadının evlatlık verdiği oğlunun bir gece kapısını çalmasıyla başlıyor. Henry Story Brooke kasabasından annesini bulmak ve kasabanın lanetli olduğuna inandığı için kaçmıştır. Bu tip masallara karnı tok olan Emma oğlunu kasabaya götürdüğünde burada gerçekten bir şeyler döndüğünü fark eder ve kalmaya karar verir.

once-upon-a-time (3)

Once Upon a Time dizisi tüm masallara getirdiği bakış açısının yanı sıra keyifli fantastik bir hikayeyi de izleyicisiyle buluşturuyor. Pamuk Prenses masalı ana masallardan birisi olsa da Pinokyo, Uyuyan Güzel, Güzel ve Çirkin, Peter Pan, Kırmızı Başlıklı Kız, Oz Büyücüsü, Küçük Deniz Kızı, Kral Arthur, Frankenstein, 101 Dalmaçyalı, Karlar Ülkesi, Alis Harikalar Diyarında, Alaaddin, Robin Hood ve daha fazla masal dizide işleniyor. 6. Sezon onayını da alan dizinin tam yayınlanma tarihi bilinmese de dizinin diğer sezonlarının başlama tarihi olan eylül sonunda 6. Sezonunun da başlaması bekleniyor.

Once Upon A Time 6. Sezon Onayı Aldı, Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica