Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Olimpia Event Hall

4 Aralık 2012
538 kez görüntülendi

Olimpia Event Hall Nerede – Beyoğlu – İstanbul, Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

Olimpia Event Hall Nerede

İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Taksim semtinde bulunan Olimpia Event Hall‘a geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Tarihi Mısır Apartmanına dahil olan Olimpia Event Hall İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken sol tarafta Galatasaray Lisesi ve  Yapı Kredi Kültür Merkezini geçtikten sonra solda kalan Acara Sokak’ın girişinde yer alıyor. Olimpia Event Hall hakkında adres, ulaşım, kroki,harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu mekanda bulunduysanız Olimpia Event Hall hakkında yorum, görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Olimpia Event Hall

Mekan Hakkında Bilgiler;

Olimpia Event Hall, Nostaljik partileriyle tanınan Hakan Küfündür’ün sahip olduğu mekan “retro” bir klüp olarak hizmet veriyor. 1000 kişi kapasiteli olan, 70’li ve 80’li yılların Türk filmine ev sahipliği yapmış, zamanının en popüler gece kulüplerinden biri olan “Olimpia”, özellikle nostaljik partileriyle dikkat çekiyor.

Telefon : 0212 244 04 42
Gsm : 0530 240 49 91
E-Posta : [email protected]
Web: http://www.olimpiabeyoglu.com

Olimpia Event Hall Ulaşım, Toplu Taşıma Bilgileri;

İstiklal Cad. Acara Sok. No: 2 (Yapı Kredi Kültür Merkezi Yanı) GALATASARAY / İstanbul

Taksim’e geliş için metro hattından veya son durağı Taksim olan toplu taşıma araçlarından faydalanabilirsiniz. Tarihi Mısır Apartmanına dahil olan Olimpia, İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken sol tarafta Galatasaray Lisesi ve  Yapı Kredi Kültür Merkezini geçtikten sonra solda kalan Acara Sokak’ın girişinde yer alıyor.

Olimpia Event Hall Otopark Bilgileri;

Galatasaray Garajı otoparkını, Tepebaşı Tüyap Kapalı Otopark’ını ya da Minare sokakta yer alan otoparkı kullanabilirsiniz.

Olimpia Event Hall Oturma Planı Bilgileri, Krokisi ve Resimleri;

Daha Büyük Görüntüle

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica