O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri Kimler Olacak ?

5 Temmuz 2013
1.522 kez görüntülendi

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri

2013 O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri Kimler Olacak ?

İzleyicilerin ve Yarışmaya başvuru yapacak adayların yeni sezonunu sabırsızlıkla televizyon dünyasının en kaliteli şarkıcı seçme yarışması olan O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeleri kimler olacak merak konusu.

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı bir önceki sezonda yayınlanan programın jüri üyelerinde değişiklik olacağını ve yeni sezonda farklı jüri üyeleri ile devam edeceğini ve hatta kendisininde jüri üyeliğinden ayrılabileceğini söylemişti.

Acun medya tarafından yaptığı işlere çok önem veren ve her sene hazırladığı programlara yenilikler getiren Acun Ilıcalı bakalım bu yıl O Ses Türkiye Yarışmasına ne gibi yenilikler getirecek.

Edindiğimiz bilgilere göre Hülya Avşar O Ses Türkiye jüri üyeliğine devam edecek fakat yarışmanın diğer jüri üyelerinin kimler olacağı, hangi isimlerin ayrılıp ve yerlerine kimlerin geleceği hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bizde merakla 2013 yeni sezon jüri üyelerinin kimler olacağını bekliyoruz. Jüri üyeleri açıklanır açıklanmaz bu başlık altında yer alacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye Yarışmasında Hülya Avşar, Hadise, Mustafa Sandal ve Murat Boz jüri üyeliği yapıyordu.

O Ses Türkiye Yeni Sezon Jüri Üyeleri Kimler Olacak ? Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. cansu dedi ki:

    murat boz gitsin artık oturmakla para kazanmaya alışmış

Yorum Yaz

Yandex.Metrica