Marmara Gündem - 20 Aralık 2017, Çarşamba

O Ses Çocuklar Başvuru

14 Nisan 2016
36 kez görüntülendi

O SES ÇOCUKLAR BAŞVURU

O Ses Çocuklar ses yarışması TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya başladı. Acun Medya’nın düzenlediği yarışma programına, internet üzerinde TV8 O Ses Çocuklar başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz. O Ses Çocuklar başvuru formunda ad, soyad, adres gibi bilgilerin yanı sıra hobiler, çaldığı enstrüman, daha önce ünlü biriyle çalışıp çalışmadığı, müziğe olan ilgi gibi daha özel sorular da yer almaktadır.

o-ses-cocuklar-tv-8

O Ses Çocuklar yarışmasına katılım yaş aralığı 7 – 14 olarak belirlenmiştir. Eğer bu yaş aralığında ve müziğe karşı ilgiliyseniz yarışmaya katılabilirsiniz.

O Ses Çocuklar yarışmasında bu sene jüri koltuğunda ilk olarak katılan Burak Kut, Hadise, ve Oğuzhan Koç oturmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise Jess Molho yapmaktadır.

o-ses-cocuklar

O Ses Çocuklar yarışmasının bu sene üçüncüsü düzenlenmekte. İlk yarışmanın birincisi Hadise’nin takımından olan Şahin Kendirci idi. İlk yarışmanın jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz ve Mustafa Ceceli bulunmaktaydı. İkinci yarışmanın jüri koltuğunda ise Hadise, Murat Boz, Mustafa Ceceli ve ilk defa katılan Oğuzhan Koç oturmaktaydı. 2. sezonun birincisi ise Oğuzhan Koç’un takımından Bade Karakoç olmuştu.

bade-karakoc

O Ses Çocuklar TV8 ekranlarında her perşembe saat 20.00’da yayınlanmaya başladı. Yarışmada her jüri 18 kişilik takım oluşturacak. Düello O Ses Türkiye’deki gibi ikişerli değil üçer kişilik yapılacak. O Ses Çocuklar’da transfer yapılmayacak. Final ise canlı yayında gerçekleşmeyecek ve seyirci oylaması ile belirlenecek.

O Ses Çocuklar Başvuru Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. elifnur diyor ki:

    en önemlisi seçselerde seçmeselerde ben yine eğlence olsun diye gitçem oses çoçuklara

  2. elmas diyor ki:

    ilk kez geliçem

Yorum Yaz

Yandex.Metrica