Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Nomads İstanbul

3 Ekim 2011
893 kez görüntülendi

Nomads İstanbul Restoran Nerede? Ulaşım, Harita ve Adres Bilgileri

İstanbul’un Ortaköy ilçesinde bulunan Nomads Restoran, Taksim ve Beşiktaş’tan sahil yolu üzerinden Bebek yönüne giden İETT otobüsleriyle Ortaköy durağında inin. Nomads, Ortaköy’de köprüyü geçtikten sonra Supperclub’ın yanında yer almaktadır.  Nomads İstanbul Restoran hakkında adres, ulaşım, kroki, harita ve otopark bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nomads Restoran İstanbul hakkında yorum ve görüşlerinizi yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Mekan Hakkında Bilgiler:

2001’den beri Amsterdam’da hizmet vermekte olan Nomads Restoran’ın ilk şubesi, ekonomi ve eğlence sektöründe dünya ülkelerinin gözbebeği haline gelen İstanbul’da açıldı. Ülkemizin eğlence sektörünün lider kuruluşlarından Su Entertainment Group Reina, Supperclub, Suada Club, Mels’ten sonra bünyesine Nomads‘i ilave etti.

Doğu ezgileriyle Batı’yı buluşturan Nomads Amsterdam’ın mimarı Rob Wagemans, İstanbul Nomads’i de dekore etti. İstanbul elitleri, Fas’tan gelen avize ve aksesuarlarla dekore edilmiş çok şık bir restaurant ve gece kulübü kazanmaktan mutlu olduklarını belirttiler.

Ortaköy’de eski Crystal’in renove edilen binasındaki Nomads’in tasarımı klasik Arap evini yansıtıyor. Girişte Arapların misafirlerini karşıladıkları “Bahou”da hostes tarafından karşılanıp “El-jardaya” yani Arap evlerindeki yeşilliklerle ile bezenmis gizli bahçeye girmeye hazır oluyorsunuz.

İceri girdiğinizde ışık dolu, arap evlerinde sosyal yasamin kalbi olan “wast ad der” avlusunu ve etrafında üzerlerinde rahatlayabilecek, yemek yenebilecek minder ve kanepelerin bulunduğu loca bölümlerini görüyorsunuz. Egzotik el yapımı Arap lambası ile dekore edilmis barın göz alıcı ışığı altında içki sohbeti yapabiliyorsunuz. Nomads Istanbul’un üst katında ise Boğaz manzaralı masa ve localar mekana ayrı bir keyif katıyor.

Ulaşım Adres Bilgileri: Muallim Naci Cad. No:64 ORTAKÖY/BEŞİKTAŞ / İstanbul

Taksim ve Beşiktaş’tan sahil yolu üzerinden Bebek yönüne giden İETT otobüsleriyle Ortaköy durağında inin. Nomads, Ortaköy’de köprüyü geçtikten sonra Supperclub’ın yanında yer almaktadır.

Otopark Bilgileri;

Nomads’in yanında toplam 600 araçlık ücretli otopark mevcuttur.

Nomads İstanbul Rezervasyon için : +90 212 258 0 777 veya [email protected]

Mekanın Ulaşım, Krokisi :
DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica