Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Nokia 6300 Telefona Whatsapp Yüklenirmi

9 Ocak 2013
1.738 kez görüntülendi

WhatsApp Uyumlu Nokia Telefonlar Resim

Nokia 6300 Telefona Whatsapp Yüklenirmi

Soru: Merhaba Nokia 6300 marka cep telefonu kullanıyorum arkadaşlarım ile yazışmak için Whatsapp indirmek istiyorum ama benim kullandığım Nokia 6300 telefonuma bu programı nasıl yüklerim uyumlu mu bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

Sual: Salam Nokia 6300 marka cib telefonu istifadə yoldaşlarım ilə tamaşaçı Whatsapp endirmək istəyirəm amma mənim istifadə etdiyim Nokia 6300 telefonuma bu proqramı necə yüklərim uyğun mu bilmirəm köməkçi olarsınızmı?

Cevap: Daha önce burada yer alan yazımızda WhatsApp uyumlu Nokia cep telefonlarının listesini yayınlamıştık. Sorgulama yaptığımda Nokia 6300 modeli Whatsapp ile uyumlu olmadığı desteklemediği görünüyor. Fakat sizin için nette küçük bir araştırma yaparak, Whatsapp programının Nokia 6300 uyumlu versiyonunu buldum. Buraya tıklayarak Ovi store’den Whatsapp programına ulaşabilir, telefonunuza indirerek kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cavab: Daha əvvəl burada iştirak edən yazımızda WhatsApp uyğun Nokia cib telefonlarının siyahısını nəşr etmişdik. Sorgulama etdiyimdə Nokia 6300 modeli Whatsapp ilə uyğun olmadığı dəstəkləmədiyi görünür. Lakin sizin üçün internetdə kiçik bir araşdırma edərək, Whatsapp proqramının Nokia 6300 uyğun versiyasını tapdım. Buraya tıklayarak Ovi Store’de Whatsapp proqramına çata bilər, telefonunuza endirərək quraşdırma əməliyyatını reallaşdıra bilərsiniz.

Not: Ben test etmedim ancak programın çalıştığı söylenmekte. Test etme fırsatı bulanlar çalışıp çalışmadığı konusunda yorum yazarsanız herkes bilgi sahibi olabilir.  

Nokia 6300 Telefona Whatsapp Yüklenirmi Haberine Ait Etiketler

DMCA.com

Yorumlar

  1. fatih diyor ki:

    ölü konuyu diriltmiş olacagım ama çalışmıyo :(( baska bir stupu olan filan var mı? telefonum bozuldu evdeki 6300ı kullanıyorm whatsapp lazım

Yorum Yaz

Yandex.Metrica