Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma, MHRS

23 Ocak 2014
926 kez görüntülendi

Nazilli diş hastanesi dış görünüm resim

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Nazilli Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Bu sayfamızı, Aydın Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  İnternet’ten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Nazilli adsm randevu alma konusunda detaylı bilgilendirmek için hazırladık. Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile İnternet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Aydın Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için danışma hattı : 312 46 31

Yandal Randevu: –

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Adres: Yeni Mahallesi, 500 Sokak, Şehit Mustafa Arslan Bulvarı Nazilli / Aydın
Telefon:   0 (256) 312 46 30 – 31
Faks:   0 (256) 312 46 38
Web :  http://www.nazilliadsm.gov.tr/
Email: [email protected]dsm.gov.tr

Nazilli Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Çalışma saatleri Nazilli Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi  Hafta içi her gün 08:00 – 17:00, Vardiya Kliniği Hafta içi 17:00 – 23:00, Hafta sonu ve Resmi Tatillerde 08:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Yemeğe çıkma saatileri ise 12:00-13:00 ve 17:00-18:00 olarak düzenlenmiştir.

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası


Daha Büyük Görüntüle

Nazilli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum bölümümüzden bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Nazilli Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

  1. isa çakal dedi ki:

    girişteki 4 bayan ne diye orada acaba hiç yardımcı olukları yok sadece konuşuyrlar geri zeka testi yapmıyormusunuz işe alırken bunlari

Yorum Yaz

Yandex.Metrica