Marmara Gündem - 07 Aralık 2016, Çarşamba

Nakibey Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir?

17 Ağustos 2013
631 kez görüntülendi

Nakibey Plajı Resim

Büyükada, Nakibey Plajı Nerede ve Nasıl Gidilir? Adres, Ulaşım ve Harita Bilgileri

İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada da bulunan Nakibey Plajına nasıl gidilir? Nakibey Plajı nerede Plaj hakkında adres, ulaşım, harita ve tüm bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu plajda bulunduysanız Nakibey Plajı veya farklı plajlar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümümüze yazabilirsiniz.

Nakibey Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Plaj Hakkında Bilgiler:

İstanbul’a yakın plajlardan biri olan, Büyükada’da bulunan bu plaja İstanbul’un her yerinden kalkan vapurlarla ulaşım çok kolay. Büyükada iskelesinden yürüyerek 10-15 dakika , faytonla gitmeyi tercih ederseniz 5 dakikada plaja ulaşabilirsiniz. Nakibey Plaj Tesisleri 1984 yılından beri aile işletmesi olarak misafirlerine hizmet vermektedir. Konuklarına daha kaliteli hizmet vermek amacı ile her sene kendini yenileyen ve aileniz ile rahat bir gün geçirmek için tercih edilebilecek bir plajdır Nakibey. Plaja damsız girilmiyor aile plajı olduğundan dolayı bekar erkekler yalnız giremez, yanlarında mutlaka ailesi, bayan arkadaşı veya bayan akrabası olmalı.

Büyükada Nakibey plajının denizinden bahsedecek olursak deniz kıyısı fazla derin olmamakla birlikte, boy seviyesine kadar kumludur. Küçük yaştaki çocuklarınız ve yüzme bilmiyorsanız bile gönül rahatlığı ile denize girebilirsiniz. Konukların güvenliği açısından eğitimli cankurtaranlar bulunmaktadır. Ayrıca tesis’de Ambulans ve  ilk yardım konusunda özel doktor hazır bulunmaktadır.

Nakibey plajı, sabah 8:00 ve 20:00 arası açık olmakla birlikte Restoran ve büfe saat: 8:00 – 23:00 arası müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca düğün, nişan ve özel kutlamalar için gece rezervasyonları, tekne turları düzenlenebilmektedir.

Nakibey Plajı ücretli mi diye soracak olursanız, plaja giriş ücreti olarak hafta içi 25 TL hafta sonu ise 30 TL alınıyor. 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır. 7-12 yaş arası çocuklardan ise: 10 TL ücret alınmaktadır. Dilerseniz plaj girişte ve konaklama ödemelerinde Kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Fakat restoran ve büfede kredi kartı geçerli değildir.

Adres: Nakibey Plajı, Büyükada
Telefon: 0 216 382 45 01
Cep: 0536 373 21 15 (Hayrullah Bey)
İnternet Adresi: www.nakibeyplaj.com

Nakibey Plajına Ulaşım;

Plaja ulaşmak için Büyükada`ya gittikten sonra iskeleden ücretsiz servis yapan Nakibey teknesini binebilirsiniz. İskeleden kalkan tekne ile plaja geliş ve gidişlerden ücret alınmamaktadır. İsterseniz yürüyerek 10 – 15 dakikada, veya faytonla sadece 5 dakikada plaja ulaşabilirsiniz.

Nakibey Plajı Resimleri, Fotoğrafları

Nakibey Plajının denizi nasıl diye soracak olursanız, yukarıda yer alan resim galerimizde görüleceği üzere pırıl pırıl tertemizdir. Plaj resimlerini inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Plaj hakkında yorum ve görüşlerinizi eksik etmeyin.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica