Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

2 Mayıs 2013
561 kez görüntülendi

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma – Muş Diş Hastanesi MHRS Randevu Al

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Bu sayfamızı, Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi randevu alma ve  internetten online randevu alma sistemi değiştiği için ziyaretçilerimizi mhrs ile Muş adsm randevu alma konusu hakkında detaylı bilgilendirmek için hazırladık.

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden mhrs ile internet’den online randevu almak için yapmanız gerekenler yazımızın devamında anlatılmaktadır.

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu almak için aşağıdaki MHRS internet adresini ve telefon numarasını kullanabilirsiniz.

MHRS Online Randevu: http://www.hastanerandevu.gov.tr/

Telefon ile Randevu : 182 veya bilgi için tel: 0 (436) 212-9214

Laboratuvar Sonuçları: Mevcut değil

MHRS ile İnternet üzerinden randevu alma sistemini bilmiyorsanız öğrenmek için buraya tıklayın.

Hastane Adı: Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Telefon : 0 (436) 212-9214
Faks : –
Web : http://www.musadsm.gov.tr
E-mail: [email protected]
Adres: Merkez / Muş

Muş Ağız  ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Muş Ağız ve diş sağlığı merkezi hastanesi hafta içi mesai saatleri: Sabah: 08:00 – 12:00  Öğle: 13:00 – 17:00 arasındadır. 17-20.00 arası mesai dışı çalışma vardır.

Muş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hastane Randevu Sistemi (MHRS) konusunda ve hastane bilgileri hakkında anlamadığınız veya eksik bulduğunuz, takıldığınız bir yer olursa aşağıda bulunan yorum sayfamızdan bize sorabilirsiniz.

Sayfanın Konuları: Muş Ağız ve Diş Hastanesi Diş Randevu Alma, İnternetten Randevu Alma, Muş Ağız ve Diş Hastanesi Online Diş Randevusu Alma, Muş Ağız ve Diş Hastanesi randevu nasıl alınır randevu almak, Muş Ağız ve Diş Hastanesi Telefondan Randevu Alma, Hastane Randevu Alma, Muş Ağız ve Diş Hastanesi Diş Sağlığı Merkezi randevu alma,  Muş Ağız ve Diş Hastanesi Diş Numarası Alma, Diş Sırası Alma, Diş Protezi Randevu alma, Protez randevu, Diş Tedavi randevu

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica