Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Muhabbet Kralı Programına Nasıl Gidilir

18 Kasım 2009
1.360 kez görüntülendi

Kanal D’de Yayınlanan Okan Bayulgen’in Sunduğu Muhabbet Kralı Programına Nasıl Gidilir? Muhabbet Kralı Programına Nasıl Gidilir? Aşşağıda Açıkladığım Şekilde Gidilir Ben Hiç Gitmedim Ama Araştırdım Buldum. Bu Konuyuda Sizlerle Paylaşmayı Düşündüm Umarım Yararlı Olur Evet konumuza geri dönelim konumuz Muhabbet Kralı Talk Show Programına Nasıl Gidilir? evet Aşşağıda yazdığım gibi gidilir Muhabbet Kralı Talk Show Programına Gidenler Yorum yazmak isterseniz aşşağıdaki yorum bölümüzü kullanabilirsiniz.

Muhabbet Kralı Okan Bayulgen

MUHABBET KRALI

Okan Bayülgen’in Sevil Atasoy’la birlikte sunduğu “Muhabbet Kralı”nda güncel kriminal olaylar hem bilgilendirici, hem de eğlendirici bir şekilde tartışılıyor. Ele alınan olayla ilgili konukların ağırlandığı programda, stüdyoda şaşırtıcı deneyler de yapılıyor.
“Muhabbet Kralı”nda yalnızca adli olaylar yok. Haftanın çok konuşulan olayları ve kişileri de ele alınıyor. Programda, şöhretli insanlardan, en sıradan vatandaşa kadar herkese söz hakkı tanınıyor.

Yayın Saati : Pazartesi / 01.15 – Canlı

Kanal D’de Yayınlanan Okan Bayulgen’in Sunduğu Muhabbet Kralı Programına  katılmak için Aşşağıdaki Bağlantıya Tıklayın:

http://www.kanald.com.tr/Program/Detail.aspx?programId=53

DMCA.com

Yorumlar

  1. faruk özer diyor ki:

    çok başarılı bir program ayrıca okan ve sevil hanım harkulade sizi begenerek aynı zamanda bilgilenerek izliyorum program formatı çok iyi başarılar.

  2. faruk özer diyor ki:

    çok başarılı bir program ayrıca okan ve sevil hanım harkulade sizi begenerek aynı zamanda bilgilenerekizliyorum başarılar.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica