Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Seyirci Başvurusu

23 Haziran 2016
40 kez görüntülendi

 

muge-anli-ile-tatli-sert-katıl

 

Kötü adamların korkulu rüyası Müge Anlı ’yla Tatlı Sert Türkiye’nin en çok seyredilen TV programlarından birisi. Gündüz kuşağı programlarının fenomen ismi haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her gün seyircilerin merakla beklediği ilginç, çözülmeyi bekleyen olaylar işlenmekte. Programda yer alan bir avukat ve psikolog da programa bir ciddiyet havası veriyor. Kurgu veya gerçek olmadığına dair söylentiler çıksa da yayınlandığı zaman diliminin en çok izlenen programlarından biri olmayı başarıyor. Programda yer alan ilginç olaylar, kişilerin doğallığı kurgudan uzak gibi görünüyor. Faili meçhul birçok cinayetin çözülmesinde etkin rol oynayan Müge Anlı ve ekibi kimi zaman emniyet ekiplerinin de işlerini kolaylaştırıyor.

muge-anli-ile-tatli-sert-seyirci

Yıllardır belli bir çizgide kemikleşmiş seyirci kitlesiyle yayına devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programı seyirci başvurusunda bulunabilirsiniz. Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutan seyircileri ekran başına kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert program konu itibariyle ekranlarda tek ve rakip tanımıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı seyirci başvurusu yapmak için ATV ‘nin web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

muge-anli-ile-tatli-sert-nasil-gidilir

Direkt olarak ATV iletişime geçmek için ATV ‘nin iletişim bilgileri:

Adres: Barbaros Bul. No: 125 Cam Han Beşiktaş, İstanbul

Telefon: 0 212 354 44 25 – 0 212 354 44 26 ( Telefonla arayarak da programa seyirci olarak katılabilirsiniz. )

Canlı yayın telefon hattı: 0 212 639 42 63 – 0 212 639 50 17

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı seyirci başvurusu yapmak için bir diğer yöntem ise bu alanda aracılık yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. TV programlarına seyirci temin eden firmaların araştırmasını yaparsanız siz de programa seyirci olarak katılabilirsiniz.

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica