Marmara Gündem - 08 Aralık 2016, Perşembe

Model Konseri

22 Aralık 2011
832 kez görüntülendi

Model Jolly Joker Konseri – Bilet Fiyatı – 23 Aralık 2011

model resimleri

Model Grubu ile Diğer Masallar isimli albümü ile tanıştık. İyikide tanışmışız gerçekten parçalarında hüznü ve eğlenceyi yan yana anlatan mükemmel şarkıları ile kalbimizde yer edinen. Model Konseri ne zaman? Model Konseri nerede? ve bilet fiyatları ne kadar? Model Konserinin mekanı neresi? konser hakkında bütün sorularınızın cevabı, Jolly Joker Ankara ulaşım ve iletişim bilgilerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İlk olarak isimlerini Roxy Müzik Günleri’nde Billboard özel ödülüyle A Due Carmen olarak duyduğumuz topluluk, o dönemde ska-pop olarak tanımlayacağımız bir müzik icra ediyordu. 2008 yılında isimlerini Model olarak değiştirmeleri hem müziklerine hem de duruşlarına yansıdı. Model, 2009 yılında yayınladıkları “Perili Sirk” EP’sinde “Bak Bir Varmış Bir Yokmuş” cover’ı için Levent Yüksel ile bir araya geldi.

Şarkılarında, hüznü ve eğlenceyi iç içe yansıttığını söyleyen Model’in beklenen yükselişi Demir Demirkan prodüktörlüğünde kaydettiği ikinci stüdyo albümleri “Diğer Masallar” ile gerçekleşti. Albümün dikkat çeken parçalarından biri de daha once Sertab Erener’in yorumladığı Sezen Aksu şarkısı “Yalnızlık Senfonisi”.

Model –  Jolly Joker  Ankara  Konseri’nin Bilet Fiyatları;

Vip – 55.50 TL
Normal – 28.00 TL

Biletleri http://web03.biletix.com/etkinlik/MLA37/TURKIYE/tr adresinden online olarak temin edebilirsiniz.

Mekan, Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgiler, Notlar:

-Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
-Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.
-Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Model Şarkıları Video Klip

Mekan Hakkında Bilgiler:

Jolly Joker, Ankara  Ulaşım,Otopark ve  Harita Bilgileri İçin Buraya Tıklayın.

 

DMCA.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yandex.Metrica